Celková slabosť a masívne vypadávanie vlasov

29. sep 2023

Ahojte, čo môže spôsobovať slabosť a masívne vypadávanie vlasov ? Okrem stítnej žlazy ? Môže to byť príznak rakoviny?

isis234
29. sep 2023

Rakovina nemusí. Celkoovo choroba akákoľvek oslabuje organizmus.. aj vlasy. Proti vypadávaniu vlasok pomáha žihľava, lopúch, kofeinový šampon, Prečistiť organizmus.

autor
29. sep 2023

@isis234 neviem aká choroba , k lekarom sa buď dlho čaká alebo majú v paži . Čím sa prečisťuje organizmus prosím ťa?

san_dra11
29. sep 2023

Nie, nemusi to byt ani nic vazne, vlasy mozu padat teraz aj skrz to, ze sa meni rocne obdobie, ja tiez mam tento problem rok co rok v septembri.

guudy
29. sep 2023

@autorka vseobecny lekar ti vzal krv? K nemu sa necaka. Ak ma tvoj v pazi, najdi si lepsieho 🙂
Nemusi to byt nic, ale treba sa uistit, ze napr nie si chudokrvna…

isis234
29. sep 2023

žihľavový čaj- čistí krv a je vhodný i na vlasy- môžeš oplachovať. 100g žihľavy zaliať 1/2 litra vody a 3 dcl octu. Variť 1/2 hodiny na miernom plameni, Odvarom si umyť vlasy pred spaním.
žihľava + lopúch - za 2 hrste do 2 l vody, zovrieť, vlažným oplachovať vlasy.
Čistiaci čaj pre 2 osoby: 3/4 l vody, kávová lyžička: majoránky, kmínu, feniklu, tymianu, 1 malý bobkový list. 7 min. variť, piť vlažné večer. 3 týždne

isis234
29. sep 2023

prepošlem na detox pečeň i obličky,, napíš mi IP

isis234
29. sep 2023

Keď mi začali padať vlasy, zmývala osm sa s dixi muži šampon kofeínový z DM (všetky typy vlasov rast, sila, starosltivosť ).Potom Loreal Elseve posilňujúci šampon. Druhý mesiac používam z ORIFLAMe DUOLOGI - šedé balenie proti vypadávaniu. Je v akcii aj náhradné balenie. Vlasy mám pevnejšie. Nepadajú

luccija
29. sep 2023

Skôr anemie, zinok dopln, choď na odber krvi
Aj zo stresu, po chorobe, hormonálne poruchy

marca12
29. sep 2023

To vobec nie je pravda,ze sa dlho caka. Boze ludia kde to beriete? Za tie mesiace,co budes vahat a skusat rozne babske rady,si mohla byt davno vysetrena. Zdravie mas len jedno a za nim si treba ist.

guudy
30. sep 2023

@marca12 plne suhlasim👍🏼