Celková slabosť

janulkaaakuky
22. jan 2023

Ahojte, idem. Si k Vám po skúsenosť, alebo radu neviem.. Stalo sa my to pred dvoma týždňami v práci pracujem ako kaderníčka, venujem sa pansko detským strihom a priznám sa dosť toho bolo za posledné dni, zákazník za zákazníkom, no z ničoho nič sa my zahmlielo v očiach noc som nepočula, horúčava do tváre, prešla cezo mňa celková slabosť, búšenie srdca až v krku, a potom neskutočná triaška, nevedela som ajni pohár s vodou udržať j jednou rukov, potom to nejako ustúpilo alebo bolo my tak celkovo zvláštne, na druhý deň to isté až ku mne záchranka prišla, napichali ma s magnézium, Aulin, novalgin, pripisovali to ze to môže byť od chrbtice, pri obvodnej som bola všetky vyšetrenia ôk, len tak bol vyšší ako mal byť,, krv ôk,,, no stále sa my to opakuje nasadila my aj neurol 0,5 ze mam brat podľa potreby, magnosol, vitamín D, nieje to stále ale príde my tak z ničoho nič taky zvláštny pocit v hlave a to ako keby cezo mňa prešla celková slabosť a potom búšenie srdca a triaška rúk, ako priznám sa mam rodinné problém pretože sa s manželom rozvádzam, našiel si inú, celý rok to tajil až kým som ich spolu nevidela a od vtedy chodí k nej a tak sa vracia domov ako keby sa nič nedialo. Už nemám síl sa hádať,, nevie sa uvedomiť o dva týždeň mame súd, neviem môže to byť z nervov? Alebo čítam rôzne články ale neviem sa dopátrať k tomu co to môže byť. Aj keď mam doma strihy a už idem na to ze strihať tak sa my to opäť stane ako keby som to aj mala zafixovane v hlave ze my prišlo pri tom zle pri práci... Ale mňa tá práca tak baví... Ale toho stavu sa neviem zbaviť.. Najprv som si myslela ci to nieje z očí nejaký tlak predsa oči napína... Alebo už fakt na mňa veľa a musím ubrrzdit... Ona sa venuje len a len svojej milenke.. Mame dve detičky a na všetko som sama. Ďakujem za každú jednu odpoveď.

janulkaaakuky
autor
22. jan 2023

@janulkaaakuky chcela som napísať on,,, že sa venuje len a len svojej milenke.... Keď ma byt s deťmi tak len cumi na mobil a nonstop s nou vypisuje.. A najlepšie je na tom ze sa nevie rozhodnúť ci sa rozviesť...

lucka_ke
22. jan 2023

medzi lopatkami ťa nebolí chrbtica? bolesť z chrbtice môže byť spúšťač, podľa toho čo píšeš to vyzerá na úzkosť, tetániu... stres to samozrejme zhoršuje, dobrý neurológ nech ťa poriadne vyšetrí - magnézium, vápnik, draslík, blokády chrbtice a uvidíš čo ďalej

ferihegy
22. jan 2023

@janulkaaakuky tetania. Vysoke davky magnezia, spanok a skludnit tempo.

lb1984
22. jan 2023

@janulkaaakuky prechadzas ťažkým obdobím. Veľa máš toho aj v praci tak dávaj na seba pozor. Určite by som zvážila aj odbornú pomoc u psychológa. Predpokladám ze veľa vecí držíš v sebe. Niekde sa ten stres a smútok musí objaviť žiaľ 😒

janulkaaakuky
autor
23. jan 2023

@lucka_ke mam magnosol ráno večer, decko,plus neurol,,, ale to je také zvláštne taky nejaký strach či bolesť v bruchu a už to ide,,

janulkaaakuky
autor
23. jan 2023

@lb1984 tak mam veľa toho lebo on je asi zaslepený,,, trvá to už viac ako rok do poslednej chvíle to zatlkal ze to nieje pravda kadzy z dedín v okolo o tom. Rozprával a on ze nie a nie. A nakoniec som videla jeho auto štát pred jej domom,, syn mu volal ze kde je tak ze u kamaráta v meste,, samozrejme klamstvo.... A od kedy som ho tam videla už sa tým netají,,, naj ma ja už nemám chuť ani silu bojovať o manželstvo nakoľko som sa celý rok pokúšala k nemu dostať a on ma tak škaredo klamal, a za všetko som mohla len ja... Bolo to neúnosné a teraz sa to prejavilo asi na mojej orsichike,, áno lebo človek len rozmýšľa prečo to tak dopadlo keď pred rokom bolo všetko ôk a sme spolu 12 rokov.. Nieje len tak jednoduché zahodiť to všetko za hlavu.. Jemu sa to asi podarilo asi ma ružové okuliare aj s nou.... Ale deťom by sa venovať mohol viac.... Ach

kvetinka75
23. jan 2023

ja som toto mávala z krčnej chrbtice ale môjmu mužovi sa zo stresov spustila tetánia a príznaky tiež také isté. Takže u teba to môžu byť aj stresy. Druhého nezmeníš, skús popracovať na sebe a bude ti lepšie. Viem, že človeka to trápi ale stalo sa a v prvom rade sa ty musíš dať do kopy. Vyplač sa, vyzúr sa a začni nový život bez neho.

simca06022011
23. jan 2023

Prepracovanou, stres.. treba si nájsť čas na seba. Požiadať o rozvod a necakat na jeho rozhodnutie. Ty nemáš nervy zo železa. Takto si ešte začneš choroby vsugerovavat ako keby si toho nemala dosť.

janulkaaakuky
autor
23. jan 2023

@simca06022011 rozvod mame 30.1 na druhý týždeň. A ešte som k tomu všetkému prišla aj o prácu kadernícky, vzhľadom. Na tém stav keď neviem. Co. My je bojím sa,,, lebo neviem co. Je spúšťačom....

janulkaaakuky
autor
23. jan 2023

@kvetinka75 stresy určite ale ako to vás manžel. Riešil,,,, zbavil sa toho?

kvetinka75
23. jan 2023

@janulkaaakuky nie, keď je najhoršie, hodí si liek, mg a prejde to. On má ešte tie ,,lepšie,, prejavy.

janulkaaakuky
autor
23. jan 2023

@lucka_ke medzi lopatkami bola bolesť v práci lebo fakt sme toho mali veľa 22 strihu denne to som išla ako robot,,,, teraz som doma do prace nechodím, doktora my dala tie lieky co som spomínala a nič viac,,, neurol po polke ráno večer, ja si myslím ze všetko sa skončí po rozvode,, lebo keby som napísala co všetko my môj ešte manžel navystrajal sa a tie klamstvá,, asi žiadna z vás by takto netrpela,, mame dve krásne deti a skúšam sa sústrediť hlavne na nich, každý deň s práce chodiť s pocitom ze zas bude hádka,, výsmech,, ponižovanie,,,, a klamstvá ze nikoho nemá... Bože bývame na dedine a milenku si našiel. Dva dediny od našej,, hrôza,, keby to aspoň riešil tak ze sa ku nej od sťahuje,, ale vracia sa domov kedy sa mu zachce,,, lebo mame dom ktorý je pol na pol, čiže sa my omila s tým ze polovica je jeho a príde si kedy bude chcieť....

janulkaaakuky
autor
23. jan 2023

@janulkaaakuky a ešte ci to nemôže byť aj z očí nejaký očný tlak,,, lebo nosím okuliare pri šoférovaní,,, dosť často ma aj hlava nad očami bolieva,, len ísť na vyšetrenie je v dnešnej dobe veľmi ťažké,,, keďže lekári sú tiež niektorý depresívny