Celá rodina máme Covid-19. Zlyhala som

22. nov 2021

Je tu nejaká mama, ktorá mala covid? Máme covid chránili sme sa sme očkovaní nestretávame sa no niekde sme sa nakazili a deti majú covid. Ja som bola dnes na PCR a máme pozitívny test. Deti mali 3 dni horúčky ku 40tke a inak sú ok. No my s manželom smrkame. Mám strašný pocit že som zlyhala. Že som mala tých dvoch malých ľudí ochrániť a posrala som to. Že môžu mať z toho doživotne následky. Že je to cele na hovno obrovské hovno. Že som na prd matka

lily14
22. nov 2021

Ty za to určite nemôžeš,je to už všade...neubranime sa ani očkovaním,neviem aké staré deti máš ale mohli doniesť zo školy škôlky ...aj my sme prekonali a tiež sa.obavam.post kovidu ale čo m prestať zit

mamina0078
22. nov 2021

Ako si mohla v tomto zlyhat? Upokoj sa a zamysli sa nad tym s chladnou hlavou. To nemas sancu ovplyvnit, ci dostanes alebo nie a ani ako ockovana. Take vycitky by si mala aj pri chripke, ze si nakazila deti? Ako viem, covid nie je chripka ale su aj ine choroby a mozno ani z toho nebudu mat dozivotne nasledky ale trapit sa nad niecim co si nemala sancu ovplyvnit je zbytocne. Treba mysliet pozitivne.

kkovacovak
22. nov 2021

Tak to je potom na prd matka každá tretia žena ktorej deti majú covid. Veď si ich neposielala k chorým aby sa naschvál nakazili nie? Niektoré veci skrátka neovplyvníš.

ivik4
22. nov 2021

👀👀👀👀 toto myslis naozaj vazne ? Pre boha tak si sa mala zahrabat pod zem ak si si myslela ze to nedostanete. Len si uskodis ked budes mat taketo myslienky. Viac by si detom uskodila keby ste ozaj len doma zalezeny a viac menej nezijete

ivkazba
22. nov 2021

Brat mi v piatok hovoril, že jeho šéf prišiel do práce na poradu (8 ľudí v 1 miestnosti, bez rúšok) a vedel, že je pozitívny. Z 8 ľudí ostalo 5 pozitívnych následne. Myslíš, že niektorí z nich zlyhali, ak doniesli domov k deťom koronu? Nie, pokiaľ si nebola cielene s niekým pozitívnym, tak si určite nezlyhala. Nevyčítaj si to, sú veci, ktorým sa nevyhneš, nech sa snažíš ako veľmi chceš. Starajte sa o seba a mysli pozitívne, držím palce.

rebellefleur
22. nov 2021

🙈

autor
22. nov 2021

Majú rok a dva roky . Nechodia ani do škôlky práveže chodíme sa len prejsť tu po ulici dedine a na nákupy do kaufu lebo nám ich nemá kto postrážiť. Cítim sa zato strašne zodpovedne že som im pozná posrala život…v kuse si prehrávam kde som.urobila chybu kde som bola. Bola som akurát na očkovanie v nemocnici (3.dávka) inak netuším možno Kauflande v kuse to nemôžem pustiť z hlavy keď sa na mna pozerajú a viem ze už choré ze som proste idiotka

kiwi3
22. nov 2021

@ivkazba tak ale to je minimalne na vyhadzov, ak ma este niekoho nad sebou 😒

lily14
22. nov 2021

A muž nemohol doniesť ?

fleur1111
22. nov 2021

Určite si nezlyhala. Prajem Vám veľa síl, nech to prekonáte čím skôr 🍀

ivkazba
22. nov 2021

@kiwi3 ja som nemala slov. Tiež som povedala, že ten človek by mal okamžite letieť, žiaľ, je tam 20 rokov, vyšší manažment, nikto sa neopováži posunúť info na predstavenstvo. Ja by som s tým problém nemala v takomto prípade.

ivik4
22. nov 2021

Ved sa upokoj , ze posrala zivot 😒

heleninamama
22. nov 2021

Ak toto myslíš vážne, mala by ísť za psychiatrom. S takýmto zmýšľaním si pre tie deti toxická.

martinajurkechova
22. nov 2021

Vieš čo, nemôžeš za to. V tejto situácii sa tomu už asi nedá vyhnúť. Nám to doniesol syn zo školy. Žiaľ mali by konečne priznať, že očkovanie nechráni tak ako sa to prezentuje a možno potom by si nemala takéto pocity, lebo za to že ti ochorie dieťa naozaj nemôžeš. A áno covid je strašná záťaž na psychiku, preto úplne chápem, že si v takomto stave. Vydrz bude lepšie. Skoré uzdravenie želám ♥️

ailiba
22. nov 2021

Vôbec sa tak nebicuj. Ved nakaziť sa môže každý. Ockovani, neockovani, aj tí čo si dávajú pozor. Nežijeme vo vákuu. Naschvál to nebolo. Za to vôbec nie si naprd matka. Určite robíš pre svoju rodinu maximum a svoje deti miluješ, inak by ta to netrápilo. A neboj, všetko bude v poriadku. Strach a stres sú najhoršie.

tenerifka
22. nov 2021

Si inak psychicky ok? Tvoj muz nechodi do prace ci na nakupy? On si tiez trieska hlavu, ze vam vsetkym posral zivot?

martina1201
22. nov 2021

Prečítaj si po sebe čo si napísala a najlepšie niekoľkokrát. Napísala si takú absurditu že až. Chránite sa, ale nakupovať musíte chodiť a tiež musíte aj do práce. Teraz je to všade. Navyše píšeš že deti mali len 3 dní horúčky a sú už ok, tak o akých následkoch píšeš? Aspoň majú imunitu a budú chránené..... A ty si zajdi po skončení karantény a choroby za psychologom a nech ti trošku napraví zmýšľanie..... Lebo takto sa obviňovať je blbosť.

simca06022011
22. nov 2021

Určite si nezlyhala, klud. Postupne kovid budú mat všetci, proste sa tomu človek nijak nevyhne. Ked dostanu deti kiahne tiez s tym nebudeš vediet vela robiť.. Ked prehľadnú? Keby ste mali chripku? Delta sa siri lahsie... My sme ju naor doma nemali este a to sme fakt jedini široko-ďaleko na ulici. Ale fakt sme takmer stale doma, kedze ho a staviame a tak, v normalnom rezime sa tak fungovat nedá .. Keby sme chodili medzi ludi nevyhneme sa tomu.

podmostom
22. nov 2021

nasledky mozu mat a nemusia z akejkolvek inej choroby. Korona je vysokoinfekcna, ak sa chce niekto na 100% chranit, musel by sa odstahovat niekde na severny pol. Nechapem, z coho mas taku paniku. Korona je rizikova hlavne pre starsich ludi, nie male deti, nie je mozne ich pred tym uplne ochranit.

negymama
22. nov 2021

a co budes robit ked ich das do skolky a budu dookola tocit choroby, tyzden v skolke dva tyzdne doma... ?? ked budes takto hysacit pri kazdej ich chorobe, polozi ta to. Tvoje deti najviac potrebuju pohodovu milujucu mamu. a nie zenu zozierajucu sa vycitkami. takto si privodis stresom dalsie choroby.

sasa1983
22. nov 2021

Nájdi si dáku psychohygienu. Aj manžel aj deti budú mať z Teba riadnu nadstavbu.

matkahelka
22. nov 2021

nechcem sa ta dotknut, ale pri tebe plati to " niektorym ludom covid zasiahne pluca, niektorych ludom mozog". prepac, ale vyhladaj odbornu pomoc. detom si sposobila dozivotne nasledky? a cim preboha? vypni telku, nesleduj media, zjavne ti to velmi ublizuje. nechcem si ani predstavit, v akom stresovom prostredi tvoje deti aktualne vyrastaju.

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heidy222
22. nov 2021

A okrem Covidu Uz ziadnu chorobu mat nebudu? Vsak deti Su stale chore. A navyse Long covid U deti nie je dokazany ze existuje, pediatricka komunita (v Nemecku) Ho Ako diagnozu neuznava

basska_b
22. nov 2021

@sandria Veru, to je záhada storočia. Hlavne že môžu chodiť do reštaurácii, bazénov a neviem kam všade. Tak kto to roznáša?

mima172
22. nov 2021

Tak toto si určite nevyčítaj, prosiiiiim 🙏 To si budeš vyčítať vždy, keď "donesieš" domov nejakú chorobu? Aj môj muž domov "doniesol" koronu a mali sme ju celá rodina (ja, muž, dcéra vtedy 9m) a anilen mi nenapadlo mu vyčítať, že sme to dostali "cez neho". Tak isto by som to brala, keby je to sopeľ, chrípka, angína... Veď predsa nikto žiadnu chorobu domov nedonesie naschvál 🙂 Neboj, vyliečite sa vy aj deti, tých chorob ešte bude habakuk 😉

sindla
22. nov 2021

@sandria Očkovanie Vám má v prvom rade zmierniť priebeh covidu. Nikde nie je napísané, že po očkovaní covid vôbec nebudete mať.
Som sestra, stierame AG a aj PCR a predstavte si, máme ľudí, ktorí sú zaočkovaní druhou dávkou a sú pozitívni. Ale necítia sa až tak zle. Bolí ich hlava alebo majú zvýšenú teplotu. Tak ako pri bežnej chrípke.

A autor tejto diskusie: Žena, vyhľadaj odbornú pomoc, prosím ťa.
Zničila si život deťom? Pre boha čím, že sú chorí? Detičky sa z toho dostanú.
Keď v škôlke dostanú tvoje deti kiahne, budeš vyčítať ich rodičom a učiteľke to, že tvojim deťom a Vám, rodičom zničili život? 🤦

elian
22. nov 2021

Covid dostane skôr či neskôr KAŽDÝ
Bohužiaľ sa tomu už nedá zabrániť

vlada2401
22. nov 2021

Prosím ťa byť tebou navštívim psychológa,tebe normalne z tej tv a nátlaku prepina,keď takto uvažujes.Uz to budete mať za sebou,chytiť to môžeš hocikde v obchode,vo vchode,.....neubráni sa človek tomu,tak už nepanikar,začni žiť a už sa môžeš aj stretávať nakoľko budete mať na nejakú dobu protilátky,takže keď skončí karanténna tak vypni a chod s kamoškou na kávu pokecať si, potrebujes to pri tomto zmýšľaní...

acrobaleno
22. nov 2021

Boze, to kto ti vymyl mozog s takymito recami? Ved decka su ok, vy ste ok, tak co riesis.