CBD popri antidepresívach

5. aug 2021

Prosím,máte niektorá skúsenosť s užívaním CBD oleja popri antidepresívach?Nezaujímajú má Vaše názory ohľadom AD, ale konkrétna skúsenost....Či sa to vôbec môže...Psychiatri to neodporúčajú ,že to môže ovplyvniť účinok liekov. Ale tak farma biznis musí ísť....Ďakujem

nelca0510
5. aug 2021

Na co beries antidepresiva.ked je to podla teba farmabiznis? Ak ti lekar povie nie.tak si nedavaj CBD.

broskyna26
5. aug 2021

ja som skusila CBD popri antidepkach, a dosť ma to oblbovalo, škoda, tak som vysadila. je tam kontraindikácia, lebo oboje vplýva na centralny nervovy system. ale treba skusiť, mozno aj zálezí od konkretneho lieku aky beriete. to hned zistite, či vám to sadne alebo nie a prinajhorsom moze potom cbd vybrať niekto iny v rodine..

romea
5. aug 2021

Určite by som neexperimentovala, keď lekár povedal nie je tam kontraindikácie a neriskovala by som

marsmykkok
5. aug 2021

cbd je podľa mňa ešte väčší biznis ako iné, zázrak čo všetko vylieči, som teda zvedavá na tých zdravých a vyrovnaných ľudí. Podľa mňa čisté placebo, nič viac.

elisse247
5. aug 2021

Niektoré AD sú silné treba sa pozrieť podľa toho čo obsahujú a kedy ich užívate, v zásade pokým sa na to pôjde opatrne v dostatočných rozostupoch sa môže aj CBD. Ale treba s tým pracovať.