CBD olej na úzkosť a proti zápalom

kacenka0950
24. mar 2021

Ahojte mozete mi prosim poradit cbd olej ktory by mi pomohol hlavne na uzkost ale posobi aj proti zapalovo? Na trhu je teraz toho strasne vela a preto by som potrebovala poradit. A hlavne nech je to aj za rozumnu cenu a nie zbytocne predrazene. Dakujem krasne🙂

len_nig
24. mar 2021

Ja mám z goodie.cz a kód je tam tuším stále DOCKA5 alebo len DOCKA nepamätám presne

viktoria1425
24. mar 2021

@kacenka0950 ja tiež odporučám Goodie 🙂 aj keď ja mám stamať cbg ale super 🤞

halabolka
24. mar 2021

@kacenka0950 pripnem sa, tiez ma to zaujima. Kolko % je naj? A ake je davkovanie? Pomaha vam?

kacenka0950
autor
24. mar 2021

@viktoria1425 a naozaj to pomaha na uzkost? A v akych davkach?

viktoria1425
24. mar 2021

Ja mam cbg čo je komplexnejšie ako cbd a mam 5%.
Najprv som to brala pravidelne po kvapke pod jazyk ale nemam pocit,že som sa vdaka tomu citila lepšie.
Možno malo kvapiek som brala neviem.
Pomohlo mi to skor na afty,vyrazky,ekzemy a hlavne na psoriazu.
A mam velmi bolestive menstruacie a vdaka tomu som prvykrat v zivote nebrala lieky.
Čiže po psychickej stranke nemam pocit ale v inych veciach určite pomohlo 🙂

elisse247
25. mar 2021

@viktoria1425 ja len že pri CBG je to práve naopak CBD má širokospektrálnejšie účinky na organizmus ako CBG. CBG sa väčšinou pripisuje ku konkrétnym veciam

@kacenka0950 ja mám CBD od Vitana X s kurkumínom ktorý zmierňuje a potláča zápaly. Mne veľmi pomohol.

danie_85
26. mar 2021

Ja mám zo slovenskej stránky getcbd.sk a môžem odporúčať zatiaľ, dokonca som im písala email lebo som si nebola istá a boli veľmi nápomocní. Zobrala som si 5 % koncentráciu a úplne mi vyhovuje. Mimochodom majú poštovné zdarma na všetky objednávky čo si myslím, že je celkom plus. 😅

kacenka0950
autor
26. mar 2021

@danie_85 a mate full spektrum? Lebo vraj slovensky vyrobcovia maju slabe cbd kvoli tomu ze je to nelegalne. Preto sa radim lebo fakt neviem odkial objednat. Je toho vela a vraj vela nespolahlivych. 😏

1nikolkaaa1
21. sep 2021

@kacenka0950 ak ešte zháňas kvalitné cbd viem odporučiť

ritter
12. mar 2022

@elisse247 ahoj, prosím vidím že sa vyznáš v cbd olejoch.ja som kupila 15% full sp.koĺko kvapiek treba brať denne.je tam napísane 2x3 denne.ja chcem na nervozitu spojenú s menopauzou a s tym dalsie problemy, mam aj autoimunitné ochorenie.dakujem

elisse247
14. mar 2022

@ritter ahoj napíš mi prosím ťa do správy. Ale vždy je najlepšie kontaktovať alebo teda komunikovať priamo s predajcom a dávkovanie prispôsobiť aj svojej váhe a teda problému a prípadne aj liekom či sa užívajú. S tým treba pracovať lepšie je začať menším množstvom a postupne pridávať.