CBD od Plačkovej - skúsenosti

11. júl 2021

Má niekto osobnú skúsenosť z CBD od Plackovej . Malo info ohľadom spracovania.

sisabe
11. júl 2021

Veľmi to prezentuje aj Separ na Instagrame ,nakolko maj zdravotné problemi a teda sám užíva. Odporúčam pozrieť na jeho insta.

autor
11. júl 2021

@sisabe nie som na instagrame , výrobcov CBD je veľa nie každému sa dá veriť Separ prezentuje vo všeobecnosti či konkretnu značku?

elisse247
12. júl 2021

Sama mám viac produktov od Plačkovej, a sama užívam CBD ale teda iné. Na toto CBD je môj názor taký že radšej siahnuť po fullspectre ona má boardspectrum. Ďalej podľa tých recenzií je vo väčšine prípadov nemožné aby tak rýchlo zabralo. A ešte jedno ďalšie je príchuť, je síce písaná prírodná aróma ale aj tá sa musí laboratórne spracovať a nič s arómou aj keď prírodnou už nie je prírodná alternatíva. Takže keď CBD tak bez príchute.

autor
12. júl 2021

@elisse247 Dakujem

autor
12. júl 2021

@elisse247 môžte mi prosim vysvetlit aké je to boardspectrum?

malva123
12. júl 2021

Prevp by neprezentoval..hadam viete ze zname osobnosti maju za prezentaciu platene..tak co..prasule sa zidu...a ze tebe to nepomoze..ich to netrapi...

elisse247
12. júl 2021

Boardspectrum znamená že je zbavené akéhokoľvek THC oproti fullspectrum ktoré ktoré obsahuje všetky fytokanabinoidy a teda aj povolené stopové množstvo THC, ktoré je v niektorých prípadoch veľmi dôležité aby udržovalo synergiu. Pri niektorých problémoch sa boardspectrum ani neoplatí kupovať pretože bez THC je neúčinné.

autor
12. júl 2021

@elisse247 Dakujem veľmi pekne za vysvetlenie.

elisse247
12. júl 2021

Nie je začo. 😉 Kľudne ak budete mať otázky mi môžete napísať

wilagrande
19. júl 2021

@elisse247 kde kupim to z thc?

elisse247
19. júl 2021

@wilagrande fullspectrum majú viacerí, a sú aj v rôznych cenových kategóriách. Ja osobne objednávam a distribuujem fullspectrum nano CBD zo švajčiarska. Ale už je aj mnoho slovenských "výrobcov". Čo sa týka olejov možno sibidy alebo Queenfield.

autor
19. júl 2021

@elisse247 prosim vás ten čo vy objednávate je tiež olej ? ak nie tak aký je rozdiel medzi tým vašim a v olejovej forme ? ja si olej predstavujem tak ze bude plávať napovrchu vstrebe sa to vôbec v tele?
Prosim vás akú má vstrebatelnost ten Sibidy alebo Queenfield dá da spoľahnúť . Vďaka

elisse247
19. júl 2021

Nie nano CBD je vo forme koncentrátu zmiešaného vo vode. Oleje všetky sú také presne ako si to predstavujete. Všetky značky ktoré som potom nižšie napísala sú oleje a oleje majú bežne biologickú dostupnosť (vstrebateľnosť) 20%, preto sa musia kvapkať pod jazyk nie do vody ako nano kvapky. Nehovorím že olejové CBD nebude účinné ale o niečo menej a pomalšie. Mám tu aj skupinu v ktorom som presne o tomto rozdiely písala aj článok.

michaela1109
17. sep 2021

@elisse247 prepac ale nemyslim si ze hovoris spravne. V zakone sa jasne píše je thc do 0.2 je povolene ale len v sušine nie vo vyrobkoch teda olej 🙂

michaela1109
18. sep 2021

@elisse247 povolene mnozstvo thc ale teda dopisem este ze v technickom.konope teda povolenych odrodách konope siatej.

petka1411
22. sep 2021

@elisse247 dobrý písala som Vám IP ohľadom CBD 😊

saska112
1. okt 2021

Mne nepomohol Quenn cbd vobec. Migreny mam este silnejsie ale to je asi nahoda. Kazdopadne neprestali ako ospevuje. A teda, necitim ziadny rozdiel v nicom. Vyhodene peniaze

pallaipalovak
1. okt 2021

Prosim vas. Je dobre CBD ak mam zly spanok? Vdaka

michaela1109
2. okt 2021

@saska112 lebo jej produkt nieje dobry. Vrľa žien ma placebo efekt realne s 5% cbd z 1 kvapky nemozes citit vobec nič skus iny produkt. Ja uzivam 20tky alebo 30tky 😁

michaela1109
2. okt 2021

@pallaipalovak skus queenfield ja uzivaj iba od nich

pavlicka123
21. okt 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@pallaipalovak ak máte zlý spánok, odporúčam vyskúšať prírodné kapsule 🙂 sú lacnejšie ako cbd 🙂 ak máte záujem o info, napíšte mi ss 🙂

pavlicka123
21. okt 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@michaela1109 20 alebo 30? 😲😲😲 to už sa mi zdá až príliš silné 🙈máte až také vážne problémy? 🙈 a nesúhlasím s tým, že je to placebo, pretože aj 6% cbd, ak je fullspectrum, môže zabrať🙂 ja by som osobne nešla hneď do najvyššej koncentrácie, ak to nie je nutné...

michaela1109
23. okt 2021

@pavlicka123 ide aj o citlivost na kanabinoidy. Viem co mi treba 🙂 bohuzial je to nutné u mna🙂

pavlicka123
23. okt 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@michaela1109 neviem, o aký problém ide, takže ťažko mi povedať 🤷‍♀️ pri cbd je veľmi dôležité, ak technológia sa využíva...ak sa vstrebáva iba malé percento do krvného obehu, tak treba aj silnejšiu koncentráciu (napr viem, že konkrétne od plackovej je tá vstrebateľnosť len pár percent a väčšinu "rozbijú " žalúdočné kyseliny, keďže nevyužíva lipozomálnu technológiu)... a taktiež veľmi dôležité je aj to, či ide o fullspectrum alebo o broadspectrum... nie vždy je podstatná značka a pekný obal... 🙂

michaela1109
23. okt 2021

@pavlicka123 s tym suhlasim. Pro plackovej cbd nevien co predava asi jej funklub aleboco. Ja viem svoje viem veľa a to mi stací 😁 a viem co pomaha 😁

michaela1109
23. okt 2021

@pavlicka123 aa este to full apectrum neviem ci je take legalne 🙂 iba broad ak sa nemylim

pavlicka123
23. okt 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@michaela1109 áno mýlite sa, pretože fullspectrum je povolený ak je dodržaná hranica thc ;) a dá sa urobiť fullspectrum aj s takou nízkou hladinou thc, ze to je úplne zanedbateľné🙂
Ak Vám vyhovuje cbd, ktoré aktuálne beriete, tak fajn 🙂

michaela1109
24. okt 2021

@pavlicka123 nieje thc povolene len v sušine a teda odrode povolenej na SK?

michaela1109
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaela1109
24. okt 2021

@pavlicka123 ano v susine moze byt thc do 0.2 s odrody povolenej na sk je ich tam niekolko. Ale vo vyrobkoch by malo byt konope zbavene thc. Pisali jasne ze v sušine 🤷‍♀️ je tam aj novela zakona este s 2019 nejaka