CBD kvapky pri onkologickom ochorení

ticko
6. jan 2021

Prosím mate niekto skúsenosti s CBD kvapkami pri onkologickom ochoreni? A kde objednať ďakujem

miskahrncarikova
6. jan 2021

@ticko ahoj,ja som si par krat kvapla do vody pri chemo,upokojilo mi to zaludok a celkovo mi to pomohlo na psychiku.Manzel mi to objednal cez cesku stranku

mikadooo
6. jan 2021

@ticko nemám skúsenosti priamo, ale od viacerých známych (mám problémy s migrénami a je to jedna z možností prevencie) som počula, že pôsobia skutočne zázračne. Napríklad jeden, ktorý sa v noci často budil na najmenší ruch vďaka nim normálne prespí noc. Druhý - cholerik, upokojujúci efekt, nevybuchne tak často, respektíve vie veci riešiť s chladnejšou hlavou. A tretí-ten mi to radil na tie migrény, ale nie z vlastnej skúsenosti, ale zo skúsenosti zas svojej známej. Objednať sa dajú cez lekárne - eshopy, napríklad: https://www.gigalekaren.sk/vyhledavani/?phrase=Cbd. Ja osobne skúsenosť ešte nemám, chcem skúsiť najskôr nejaké ženské doplnky, nakoľko to vyzerá že migréna súvisí u mňa so zmenou hormonálnych hladín počas cyklu. Aha ešte ma napadol jeden kamoš, čo má mega veľa stresu (veľa práce, podniká), tak tiež upokojujúci efekt, je kľudnejší.

palinohavino
6. jan 2021

Kde prosím vás sa da zohnat CBD?

carmenuska
6. jan 2021

Baby cbd je veľmi účinné , pozrite firmu Kannaway

karin_kayka
8. jan 2021

deepcbd.cz

elisse247
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elisse247
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janelillith
7. mar 2021

ahojte, ja uz vyse roka uzivam cbd olej , vratane celej mojej rodiny 🙂 a vysledky su uzasne 😍 zacala som preto spolupracovat s uznavanou NL firmou - Meliocan.nl
mam k dispozicii vsetky koncentracie FULL SPECTRUM- 5%, 10%, 15%, 20% a 25% oleja. cenovo ovela vyhodnejsie ako rozne eshopy, vratane dorucenia zadarmo. v pripade otazok ma kludne kontaktujte spravou ,rada na vsetko odpoviem.