CBD kvapky na stres

5. nov 2021

Dobrý deň,
znižujú kvapky CBD stres? Cítite sa po nich uvoľnenejšie? Pýtam sa na reálne skúsenosti obyčajných ľudí ktorí ich skúsili, nie na názor predávajúcich

zuzika19
5. nov 2021

Ja uzivam cbd vo forme sirupu a som kludnejsia a aj spanok mam lepsi, kvalitnejsi, aj ked spim rovnako dlho ako pred uzivanim, takze ja odporucam

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
scacchi
5. nov 2021

@zuzika19 a kde kupujes sirup?

zuzika19
5. nov 2021

@scacchi pisala som ss

autor
5. nov 2021

@zuzika19 nič neprišlo

zuzika19
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzika19
5. nov 2021

Napis mi ss, lebo ako anonymu nejde poslat ss

viera1107
5. nov 2021

Ak nevadí pripnem sa.. Tiež zvažujem cbd, u mňa na chronickú bolesť aj na lepší spánok.. Čítala som kadejaké články, ale tiež by som chcela poznať názor niekoho kto tieto produkty užíva..

didi2102
5. nov 2021

Ja som si kúpila v auguste 10percentne,v prvyden sa mi vnútorná nervozita ozaj stratila a mala som aj lepšiu náladu ale to bolo asi tým že sa stratila tá nervozita,u mňa to bolo prechodné obdobie a prvý krát taký stav, spotrebovala som celú fľaštičku a som sklamaná, spánok ako predtým obsolutne mi to nepomohlo a tak celkovo okrem toho prvé účinku som nepostretla žiadny iný , už som si ho nekupila

janetta03
5. nov 2021

Zdravím Vás, ja si kvapky cbd neviem vynachváliť, najprv som si kúpila jednu značku od Queen, ten nezabral vôbec, a potom som si kúpila inú značku, a môžem len doporučiť. Mala som psychicky ťažké obdobie, úzkosti, stres, a bez tých kvapiek by som si skončila na AD. Doporučila som ich aj kamarátke a ta si ho nevie taktiež vynachváliť.

katka.sp
5. nov 2021

@janetta03 prosím Vás, užívate aj cbd aj AD?

autor
6. nov 2021

@janetta03 a o aké kvapky konkrétne ide?

mimike91
6. nov 2021

Ja som si kupila od znacky MyDailyChoice. Ja som to zacala uzivat hlavne na zenske problemy, ale ovtedy mám aj lepsi spanok.

palinohavino
6. nov 2021

@zuzika19 kde ste ho kúpili?

janetta03
7. nov 2021

@katka.sp nie ad neuzivam, pomohlo mi cbd dostat sa do duševnej pohody. Kupovala som si značku cbdium