Časté nutkanie na močenie

lidiii
26. apr 2022

Zdravim mam časte nutkanie na močenie myslite že mam dar babatko chceme len nvm či mala som plodne dni kedže mam nepravidelnu ms myslite že som tehotna?😆❤️😊

sissy27
26. apr 2022

@lidiii skôr si myslím, že máš zápal močových ciest... časté nutkanie na močenie býva až vo vyšších štádiach tehotenstva, keď plod rastie a tlačí na močový mechúr...

jaskolka
26. apr 2022

Časté nutkanie na močenie je veľmi nespolahlivy priznak tehotenstva. Mešká to menzes? Test si robila? To bude spoľahlivejšie

lidiii
autor
26. apr 2022

@sissy27 to nemam len pokusili sme sa o mimi a teraz tlak v brušku a močenie

lidiii
autor
26. apr 2022

@jaskolka na test skoro 2hy den ešte len

lidiii
autor
26. apr 2022

@sissy27 ja mam tlak v podbrušku aky by som mala ms ale to som mala 4 teho

simik19
26. apr 2022

@lidiii ja som to mala tak isto, par dni po oplodneni

jaskolka
26. apr 2022

@lidiii 2 deň menzes mešká? Veď kľudne už skus urobiť test.

rachel36a
26. apr 2022

@lidiii nutkanie na mocenie v tehu prichadza az vtedy ked zvacsena maternica tlaci na mechur...co nemoze byt par dni po styku

lidiii
autor
26. apr 2022

@jaskolka nie menzes som mala 4 teho

lidiii
autor
26. apr 2022

@simik19 jo 2 3 dni od styku taky tlak a potom puknetie a furt nutkanie mam bude prve bibi tak pre istotu sa pytam😊

lidiii
autor
26. apr 2022

@jaskolka test skoro 2hy treti den počkam ešte a spravim

jaskolka
26. apr 2022

Nutkanie na močenie par dni po styku nemôže byť ani náhodou z tehotenstva. Počkaj par dni, či bude meškať ti menzes, ale podľa toho priznaku sa fakt nedá povedať, či si tehotná.

petamich
26. apr 2022

2-3 dni po styku tvoje telo ani nevie, ze sa vajicko oplodnilo 🤷‍♀️ takze nie caste mocenie URCITE NIE JE priznakom tehotenstva - zeny prosim vas, nechceli by ste mat priznaky hned po ejakulacii? 🙈 navyse ak si mala menzes 4. a dalsi ma byt o par dni je aj celkom mala sanca, ze v case styku si ovulovala - hoc ovulacia byva aj posunuta ale u vacsiny zien byva v polovici cyklu

kristina350
26. apr 2022

@petamich ako aj ja som sa snažila o bábo 3 roky až som šalela z toho ale keď čítam čo niektoré píšu ma až sekne z toho 😄 do ss mi jedna baba písala že je deň po styku a už cíti príznaky tehotenstva tak že či môže robiť test... 🤣

petamich
26. apr 2022

@kristina350 ja uprimne chapem, ze sme nedockave, ze velmi chceme a najradsej by sme obcas testovali 6 min. po styku ale akosi biologia nepusti a potom zbytocne sklamanie, lovenie duchov, nebodaj biochemicke, o ktorom by sme ale ani nevedeli 🤷‍♀️ ale tak nemusim vsetkemu rozumiet 🤪😃