Časté močenie a dovolenka autobusom

invisible
10. aug 2016

Ahojte,vie mi niekto poradiť? Mám ísť na dovolenku autobusom (iná možnosť nie je) ale mám problém s častým močením. Potrebujem ísť aj každú pol hodinu. Riešila som už problém s doktorom ale zatiaľ je to stále rovnako. Viete mi poradiť ako to zvládnuť? Autobus má prestávky každé 3 hodiny . V noci ide bez prestávky čo máločo naspím v aute/autobuse.

sissy27
10. aug 2016

@invisible a aj reálne máš plný mechúr a normálne sa vymočíš po pol hodine alebo je to proste len nutkanie a nič z toho? a v noci spíš normálne alebo tiež každú pol hodinu ideš na wc?
ak autobus nemá wc - čo teda už mnoho diaľkových busov má, tak mi napadli tieto varianty:
- terapia u psychológa (samozrejme ak stíhaš a ak je to len nutkanie a nie reálne plný mechúr)
- lieky na spanie a prespať maximum cesty (opäť len v prípade, že sa jedná o nutkanie)
- plienka (existujú normálne pre dospelých také plienkové nohavičky)
- neísť na dovolenku kým sa problém nevyrieši, resp. zvoliť inú formu dopravy... aj keď reálne si neviem predstaviť, ako sa dá takto fungovať v bežnom živote, lebo často mi aj cesta z práce trvá viac ako polhodinu...

svetluska82
10. aug 2016

@invisible moja exsvokra chodila casto na wc ked bola v strese..