Časté hnačky

3. nov 2023

Ahojte, mam katastrofické scenáre v hlave co mi môže byť..
Idem k Dr o dva týždne, bude robiť aj preventívnu
Ale mne to nedá... Stále niečo čítam...
Som po pôrode rok a pol, odvtedy asi par mesiacov po pôrode ma trápia neskutočne hnacky
Každe ráno, idem aj 5x ráno a WC
Je to väčšinou len ráno
Nemal to niekto? Aká bola príčina?

Dakujem

caroline_
3. nov 2023

Môže to mať XY pričiň, najlepšie by bolo aby ti urobili gastro vyšetrenie. Ja som mala podobne, a bolo to zo stresu.

lizatko1009
3. nov 2023

Presne tak môže to byť xy veci, pôrod je spúšťačom vo veľa prípadoch. Môže to byť aj ulcerozna, crohnova, intolerancia, Stres, sibo atd. Naj urobiť gastro nie obvodak a co najskôr

maris5
3. nov 2023

co porod, to zo 2-3 nove intolerancie. Odsleduj si ci je to po konkretnom jedle, mlieko, maslo, pecivo, soja....

autor
3. nov 2023

@caroline_
@lizatko1009
@maris5
Ďakujem vám
To gastro ma nenapadlo, idem si hľadať Dr a objednať, asi budem potrebovať aj výmenný lístok od Dr.vsak?

fiafia
3. nov 2023

Ja .mam v blízkom okolí skúsenosť s ranným hračkami a bohužiaľ diagnóza nebola dobrá to však nemusí byť tvoj prípad. Môže to byť XY veci ale rozhodne to treba riešiť

isis234
3. nov 2023

Kým pôjdeš lekárovi, jedz slivky, ringloty, to pomáha na hnačku. Aj kamilkový čaj. Skorocelový. Môže to byť i z mlieka,.. lekár urobí vyšetrenie

autor
3. nov 2023

@isis234 ďakujem, určite skúsim❤️
Už som sa dnes objednala na gastro tak uvidíme

isis234
3. nov 2023

skoré uzdravenie prajem. Na gastro zistia. Skús i pár dní stravu na pare, vo vode varené. Nie smažené

valik111
30. dec 2023

@isis234 na hnačku určite slivky nie!
Autorka, Čo ti bolo?