Častá bolesť hlavy

kristen1999
3. jún 2024

Ahojte, mam problém, často ma bolí hlava, povedala by som že každý deň, asi rok vždy keď vstanem, potom aj počas dňa, stáva sa to ( nie pravidelne) ze keď sedím v aute je mi na vracanie, keď si ľahnem do postele a dám si liek na bolesť hlavy, trošku pomôže ale keď zavriem oči cítim sa ako opitá, točí sa mi celý svet. Pred dvoma dnami sa mi stalo v noci, zobudila som sa na pichlavu bolesť hlavy, a bolelo ma z toho oko, par sekúnd mi skákalo viečko nevedela som ho ovládať. Čítala som rôzne témy na Google, vyskakuje mi tam choroba alebo nádor na mozgu a takéto až mam strach čítať, objednala som sa k Dr ale nie všetci lekári sú ochotní hľadať príčinu. Mate niekto skúsenosti? Ďakujem

exquis
3. jún 2024

@kristen1999 ahoj, mne sa dialo a furt deje to iste, dokonca som chvilu na oko ani nevidela tak som zasla k ocnej, tam ma poslali na neurologiu a zistili mi nejake cysty na mozgu ale vraj je to neskodne. samozrejme nemusi to byt to a radsej by som veci na googli ani necitala aby som sa velmi nevystresovala… odporucala by som ist na tu neurologiu

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielahamar
3. jún 2024

Za mňa strava, ako mlieko,lepok, alebo histamin.

danielahamar
3. jún 2024

A aj tetania zvykne robiť vseliake veci s telom, takže ak nepomôže magnézium, vylúčiť treba iné veci

kristen1999
autor
3. jún 2024

@danielahamar je pravda ze magnézium trosku zaberá na bolesť hlavy aj na trpnutie končatín

rozculena
3. jún 2024

@kristen1999 trpnu ti ruky? Tak rieš chrbticu,aj tá hlava bude z toho

livuska124
4. jún 2024

Podľa mňa bude problém v krčnej chrbtici - často spôsobuje točenie hlavy, aj bolesť hlavy či očí, tŕpnutie končatín...