Canesten masť a pálenie

ivana1410
23. jún 2015

Ahojte, zajtra sa už chystam k lekarovi, pravdepodobne vaginalne mykoza...kupila som si canesten mast....ale ked si ho dam,dosť ma to páli.
Neviem, akú mate vy s nim skusenost?? ale podla mna to asi nie je ok...dik za hociake postrehy

lucinkaboz
23. jún 2015

vyskušaj kokosovy olej, alebo mne pomoholo koloidne stiebro, okamžite

nativanativa
23. jún 2015

@ivana1410 sem tam sa stane ze to stipe , pretoze to mas vsetko podrazdene , ja by som ti ale navrhovala jenamazol , je to volne predajny krem a je silnejsi , pouzijes ho na trikrat a je po probleme ....

simsalabim
23. jún 2015

@ivana1410 povedz to lekarovi...ja tiez nemzem Canesten, ani nic, co obsahuje liecivo klotrimazol (teda aj Canesten vaginalne tablety, alebo Candibene ci Gynazol), takze na mykozu musim ine. Skvela ako prva pomoc je borova voda 3%, na umytie zvonka aj vyplach.

ivana1410
autor
23. jún 2015

@simsalabim
@nativanativa dakujem za rady...aj ked ten lekar bude najlepsia volba...

nativanativa
23. jún 2015

@ivana1410 tak tam ti predpise max tablety alebo krem ...ako ti hovorim podla mojej skusnosti , ja mavam casto problemy s tym , takze kupujem jenamazol a ten mi pomoze , drzim palce , viem ake je to neprijemne

ivana1410
autor
23. jún 2015

@nativanativa ved to, a hlavne ked ma to trapi už o nedele :/

nativanativa
23. jún 2015

@ivana1410 fuuu , to ja by som nevydrzala bez toho od nedele ...je to hnusne obmedzujuce , mohla si skusit aj rosalgin , ale ten neviem ci by ti zabral nakolko je to uz dost neprijemne

ivana1410
autor
23. jún 2015

@nativanativa ved toto ... :/