Býva mi často zle, odpadávam a potím sa

nina233e
25. dec 2020

Dobrý deň chcela by som sa opýtať býva mi často zle, odpadávam, zvraciam a strašne sa potim, nebola som u doktorky ma dovolenku a do nemocnice nemám kedy mám malé bábätko, neviem z čoho mám. Mal niekto podobne?

meluela
25. dec 2020

@nina233e doktorka by mala mat zastupovanie, snad aj takto cez sviatky. treba porobit vysetrenia a hladat co je pricinou. ma ti kto pomoct s babatkom?

nina233e
autor
25. dec 2020

@meluela som na syna sama a nemám komu ho dat po strážiť a vôbec nevládzem, zatiaľ som sa ani raz nedovolala svojej doktorke

katkami123
25. dec 2020

Tak aspoň telefonicky skús, možno nebude potrebne ísť osobne.

janinah
25. dec 2020

Ako dlho to trvá?

nina233e
autor
25. dec 2020

@janinah tak 12 dní, myslela som ze to prejde ale vôbec neprešlo. Už som zúfalá

janinah
25. dec 2020

@nina233e že to riešiš teraz na sviatky,ked sú lekári nedostupní /mimo pohotovosti/...bud volať na pohotovosť čo máš robiť alebo vydržať a len riešiť príznaky..diéta,tekutiny...máš nejaké bolesti,hnačku,horúčku?....

majkappp
25. dec 2020

Odkial si?

macekovam
25. dec 2020

@nina233e nemoze to byt zlcnik??

majkappp
25. dec 2020

Kamarátka susedka...niketo, kto bábo postráži, kým sa na Teba niekto z lekárov pozrie? Myslím, že nie je bezpečné, aby ttakéto malé dieťaťko bolo samé s tebou, momentálne. Čo ak odpadneš a nebudes si vedieť privolať pomoc..toto by si mala riešiť v záujme seba i dieťaťka
.

0silvia0
25. dec 2020

@nina233e chod na pohotovost, dieta niekomu postrazit.

martul
25. dec 2020

@nina233e skús si pravidelne merať tlak mám toto isté, u mňa je príčina chrbtica, skús sledovat či to je pred jedlom alebo po jedle, možno začínajúca cukrovka, skús sledovať aby si mala niečo zistené kým prídeš k doktorke, vody piješ dosť?

janinah
25. dec 2020

@martul vracanie a potenie nie je z chrbtice

nina233e
autor
25. dec 2020

@martul pijem často vodu, mávam to vždy po jedle a niekedy to už mi je tak od ranná nemám doma tlakomer, To je chyba. mala som problém z tlakom keď som mala ešte 16 roko alebo 17 ale potom sa mi to spravilo a že by sami to po 5 rokov vrátilo.

nina233e
autor
25. dec 2020

@majkappp myslím hlavne na dieťa a nemám susedov nasťahovali sme sa dosť vysoko a malo kto ma auto a sama nemám ako sa dostať na pohotovosť

panorek
25. dec 2020

Popros niekoho veď sme ľudia treba si pomáhať. Neverím že sa nenájde normálny človek ktorý ti pomôže. Dobrý ľudia ešte žijú to mi ver u nás na Liptove je to skoro každý tak veru.

kotulicek
25. dec 2020

@nina233e ahoj to nieje dobre podľa mňa si vyčerpaná ako dlho si po pôrode? Mala by si viac odpočívať a ísť samozrejme k dr. Ak nikoho nemáš ja ti pobavim, musíš dbať o svoje zdravie

nina233e
autor
25. dec 2020

@kotulicek mam 4 mesačného chlapčeka

dominikamik12
25. dec 2020

odkiaľ ste?

luciannka83
25. dec 2020

Ved ked vas chyti taky stav aj rychlu zdravotnu pomoc si mozte zavolat.

kotulicek
25. dec 2020

@nina233e mno vyčerpaná si asi podpis niečo v noci alebo tak ?? Kľudne sa ozvi aj do správy keď tak pomôžem