Búšenie srdca zo stresu alebo z úzkosti

5. feb 2024

Ahojte, posledne 3 dni mam busenie srdca az ma chyta panika. Skusam dychat atd. ale niekedy ustupi a niekedy je to horsie.
Ako som si dala magnezium, ktore vraj na to pomaha mam este nizsi tlak ako bezne (neliecim sa nan). A toci sa mi hlava ako sa postavim az mam tmavo.
Co pomaha Vam? Prosim 🥺

kacena4
5. feb 2024

stres sposobuje uzkost a na somatizaciu do fyzickych prejavov. ked vela dychas toci sa ti hlava a mas cerno pred ocami, treba sa naucit dychat napr. cez sáčok

stanulienkat
5. feb 2024

Ano. Zo stresu a uzkosti. Magnezko veeeeelmi malo znizuje tlak. Ak nemas pod 100, tak neries.

betus1111
5. feb 2024

Pulzy sú ake?

ivkav5
5. feb 2024

Stres..zo stresu mávam až mdloby, únavu, tŕpnutie ruk, studené končatiny, dokonca aj teraz a to som tehu…zle mi robí stresové obdobie, negatívne myšlienky…musím sa vždy dobre nastaviť a naladiť a všetko je vtedy ok…chce to ale veľa práce s psychikou, aby to človek dokázal ovládať…

deti95060810
5. feb 2024

prinajhoršom si daj niečo predpísať - ale len v prípade keď už nebudeš zvládať stres....

lucka27375
5. feb 2024

@ivkav5 tiež to tak mávam.. myslím ze v dnešnej dobe to ma asi veľa ľudí

autor
5. feb 2024

@kacena4 ja ale sa rychlo postavim bo maly spadne a tak sa roztoci az sa musim niecoho chytit 🙈

autor
5. feb 2024

@stanulienkat mavam vacsinou 98 na 60 a pod. a potom obdobie kedy je ako z ucebnice 🤷‍♀️ a naopak

autor
5. feb 2024

@ivkav5 dokazala si?

autor
5. feb 2024

@deti95060810 vtipne je, ze uzivam sertralin na poporodne uzkostne stavy 🤷‍♀️ uz par mesiacov ale lepsie nie je

ivkav5
5. feb 2024

@lucka27375 tiež si myslím, že pomaly každy druhy mladý človek..žiaľ bohu žijeme v rýchlej dobe plnej stresu🙄🤷‍♀️

autor
5. feb 2024

@ivkav5 ano je to tak ale mam dieta male nemozem si dovolit si dat reset a bum PN musim byt ready a v takychto stavoch je to velmi tazke 🙈

ivkav5
5. feb 2024

Mne sa to darí mať podchytené roky…akurát sem tam práve teraz v tehotenstve keď sa mi niečo skomplikuje a pritrafí nejaká zdravotná komplikácia tak dosť spanikárim a mám potom pár dní ťažké dýchanie napr. a tiež také stavy na odpadnutie…skús si urobiť nejaké meditácie 🙏 popracuj na dýchaní, na sile mysle, keď na teba príde taký stav, tak to rozdýchaj, zaplň mysel pozitívnymi myšlienkami 🙂 celkovo sa snaž vytlačiť tie negatívne myšlienky úplne..