Búšenie srdca z čokolády

25. apr 2024

Stáva sa vám, že vám zo sladkostí búši srdce? Ja som prišla na to, že pravdepodobne čokoláda, resp nárazový zvýšený príjem cukru mi takéto stavy vyvolávaju...Jasné, že obmedzujem, len sa zamýšľam, neviete čím to môže byť? Krvne testy- glukozu, tlak, aj kardio mám inak v poriadku

ivkav5
25. apr 2024

Nemáš to napr. aj pi kávee?🙂 Tetánia mi to sposobuje napr.

autor
25. apr 2024

@ivkav5 po kave samotnej nie, pijem ju denne. Teraz som dva tyzdne nejedla nic sladke, dnes som si dala kavu, buchtu a kus cokolady a uplne búšenie zas do 20minut a to som doma v klude

stanulienkat
25. apr 2024

Histamín.

autor
25. apr 2024

@stanulienkat histamin mi to tiez zrejme nesposobuje, u alergologa vsetko v poriadku. Inak jem vsetko, jedlo varene aj niekolko dni a bez problemu

vakatko
25. apr 2024

Cukor, kofeín, alkohol .. oberajú telo o vitamíny a minerály, ktoré regulujú správnu funkciu svalov a nervov, doplň si Magnézium, B vitamíny ...

mamamasama
25. apr 2024

Mám to takto pravidelne. Úplne normálna vec.

beloved
25. apr 2024

@stanulienkat Zvyseny histamin sposobuje busenie srdca? /Neviem, pytam sa/

stanulienkat
25. apr 2024

@beloved ano aj.

beloved
25. apr 2024

@stanulienkat Toto som vobec netusila, mam zvyseny histamin a tiez busenie srdca po cokolade ☹ Aj som si hovorila, ci mi nesibe, ze si to len nahovaram, ale teraz vidim, ze nie som sama, co ma tento problem a spajat s histaminom by mi to vobec nenapadlo.

sevrin
25. apr 2024

Zaľúbila si sa do čokolády.

barbora854
25. apr 2024

U mňa to iste

majamat
25. apr 2024

@beloved ako vies,ze mas zvyseny histamin?
taketo tazksoti su pri histaminovej intolerancii. tam sa nevysetruje hotamin ,a le diaminooxidaza z krvi.

beloved
25. apr 2024

@majamat Mam to potvrdene od imunologicky, brala mi krv na xyz veci a aj na histamin ☹

majamat
25. apr 2024

@beloved ale braôla histamin, ci diaminooxidazu?

zuzanaa239
25. apr 2024

@beloved ano

butterflyeffect
25. apr 2024

Myslim ze to bolo od samej radosti ze si po dvoch tyzdnoch jedla sladke 🙂