Búšenie srdca, únava a bolesť svalov

leameleg
10. aug 2023

Ahojte ani neviem kde začať. Som 3mes.po porode a asi cca mesiac mam opakované búšenie(preskakovanie) srdca, únavu a hlavne bolesť svalov. V tehu som bola liečená na štítnu žľazu. Po pôrode som bola na kontrolu vraj sa to dalo do normálnu. Chcem sa opýtať mala ste to niektorá? Ja už som zúfala

27melka
10. aug 2023

@leameleg ahoj nemas potvrdenu tetaniu?vyzera podla priznakov nato

taktotedanie
10. aug 2023

Dajte ai magnezium

leameleg
autor
10. aug 2023

@27melka ahoj netuším... ale je mi to čudné že každý deň. V nemocnici mi robili ekg, holter 24hod a nič zlé nevideli tak neviem už. Mam strach lebo predsa 3mes bábo doma

leameleg
autor
10. aug 2023

@taktotedanie bude to ok ak mám nízky tlak ?

27melka
10. aug 2023

@leameleg ono to môže byť aj to si myslim.magnezium ti neubliži ja mam tiež nizky tlak a uzivam ho každy deň😉

palicka
10. aug 2023

@27melka suhlasim. Magnezium neublizi a autorka jw mozno viac vycerpana, ako si uvedomuje. Vysetrenia by boli odhalili problem. Tak klud, extrasistoly su casto viac n3prijemne, ako nebezpecne. Tie nebezpecne by boli na holteri zistili...

27melka
10. aug 2023

@palicka Presne tak male babätko mamička moc toho spanku nema pri malom a jedno s druhym.leameleg určite sa nestresuj to prejde😉

leameleg
autor
10. aug 2023

@palicka možno ako píšeš... som asi viac vyčerpaná ako si to sama priznať :(

leameleg
autor
10. aug 2023

@27melka mam magnosolv tak skúsim teda. Ďakujem ❤️

palicka
10. aug 2023

@leameleg meboj, uz bude len lepsie...vela spi, vzdy keď babo, tak.aj ty. Potrebuje ta oddychnutu. Nic dolezitejsie teraz ako babätko a ty neexistuje. Dufam, ze cochvila bu lepsie.

leameleg
autor
10. aug 2023

@palicka vieš ako by som spala ale nemôžem nakoľko ešte 2 detičky mi po byte pobehujú ❤️

palicka
10. aug 2023

@leameleg nema ich kto postrazit? Dve hodky niekde na ihrisku? A ty si oddychni

leameleg
autor
11. aug 2023

@palicka je to na palicu staršia rýpe do mladšieho...ten zas sa nevie zastaviť 🙂 a 3mes babo potrebuje 24/7 dozor 🙂 chodíme aj na ihriska ale to nonstop tie deti človek musí upozorňovať 🫣

palicka
11. aug 2023

@leameleg neboj, vsetci uz budu len starsi...a bude to lespie...a pride cas, kedy sa rano zobudia, zapnu si rozpravku a ty este budes spat...

leameleg
autor
12. aug 2023

@palicka veď áno. Treba čas 🙂 ono u mňa všetko super nesťažujem sa.. len keby ma nahnevalo to búšenie alebo brnenie , vynechávanie.. ani to opísať neviem poriadne

monika185243
12. aug 2023

@leameleg mne to tiež príde možno na tetániu. Magnosolv určite pomôže, ale radšej by som si dala urobiť test a budeš si istejšia. Ja som bola tiež presne takto dlhšie unavená, až som jedného dňa dostala tetanický záchvat a neskôr my potvrdili tetániu...

leameleg
autor
12. aug 2023

@monika185243 veď to že mne príde to iste.. ja nemusím byť unavená ale telo zvnútra je vyčerpané... a preto telo signalizuje...ja sa snažím myslieť pozitívne lebo je tak blbá doba a všetko že človek by sa zbláznil

monika185243
12. aug 2023

@leameleg Určite sa treba radšej objednať na neurológiu, lebo tetánia má viacej štádii. Jasné, treba myslieť pozitívne, ale ak je telo unavené, treba s tým niečo robiť. V mojom okolí mám zopár ľudí čo majú tetániu a v živote by som to na nich nepovedala...

leameleg
autor
12. aug 2023

@monika185243 tak určite zbehnem aj na neuro