Búšenie srdca, návaly, problémy s trávením, problémy so spánkom...z čoho to môže byť?

dana2000
10. sep 2019

Dobrý deň chcela by som si sa opýtať či nemáte niekto skúsenosti s podnými zdravotnými príznakmi ako mám. Väčšinou mávam búšenie srdca, zimnicu potom nával tepla potenie, problémy s trávením počujem zvuky v žalúdku a pálenie záhy ako keby zastavené trávenie, nočné budenie problémy so spánkom, nafukovanie. Bola som už na viacerých vyšetreniach endokrinologia, neurológia, hematológia všetko v poriadku, EKG, röntgen hrudníka, CT hlavy, sono brušnej dutiny obličiek, stolica, všetko v poriadku. Na gastre mi po fibroskopii a kolonoskopii našli zápal sliznice žalúdku, ale nevedia vôbec z čoho, keďže helicobakter neg. aj reflux aj všetko ostatné negatívne. čakám ešte na výsledky na potravinové alergie a intolerancie. Za akú koľkej radu moc ďakujem

0hena0
10. sep 2019

Treba pisat aj vek. Ak potrebujete poradit. Aj to je rozhodujuce. Dost.

ritta86
10. sep 2019

Treba pockat na vysledky, moze to byt histaminova intolerancia, alergia na jedlo alebo aj len stress, zla zivotosprava malo spanku

0hena0
10. sep 2019

@ritta86 povefala by som, zla zivotosprava!!! Ta ma vplyv na vsetky opomenute veci. Taky retazec.

3009
10. sep 2019

@dana2000 môže ísť aj o depresiu aj tá ma také príznaky. Nemusí byť človek skleslý, bez záujmu o okolie. Takto sa to prejavuje v začiatočnej fáze.

0hena0
10. sep 2019

@3009 ale pri menopauze by som skor povedala. Ale nieje uvedeny vek.

miskahryzka333
10. sep 2019

@dana2000 aj ja som to mala nieco podobne a tiez vsetko v poriadku.Tiez hovorili ze ci nejdem do prechodu ale to sa mi zda velmi skoro mam 37 rokov.
A podla priznakov mi to tiez prislo ako histaminova intolerancia.Ja som to potom ignorovala a preslo mi to ,psychika a sledovanie sa prilis narobi este vacsie skody.Skus si kupit magne b6 to mi pomahalo.

deti95060810
10. sep 2019

prechod...

kr058
13. sep 2019

Ja som takéto príznaky mala pri dlhodobých osobných problémoch (nepodarené prvé manželstvo). Dlhodobo som to ignorovala a prejavilo sa mi to potom na zdraví. Ale to vôbec nemusí byť váš prípad, sú to dost nespecificke problémy, ale pokiaľ máte hormonalny profil ok (myslím estrogeny/progesterony) a alergie budú negatívne, tak môže ísť aj o psychiku.

ritta86
15. sep 2019

@0hena0 suhlasim, mala som nieco podobne na nim mi v podstate neprisli. Ale vela stresu malo spanku, sice jem zdravo ale to v tomto pripade je velmi malo. Treba polavit 🙂 aj psychicky sa ukludnit a cloveku sa aj zdravie vrati.

dana2000
autor
19. sep 2019

@kr058 nakoniec po vsetkych vysledkoch to je potravinová alergia na mliecnu bliekovinu, vajcia a paprika

marci77
5. mar 2020

Inak moj kolega, vek okolo 35rokov dlho nevedel co mu je, chodil na kadeake vysetrenia a nic ....a po 2 rokoch nam oznamil, ze ma alergiu na bielka
Lebo tiez to bolo tak, ze po niektorych jedlach mu bolo zle, dakedy v pohode ....tak sa aj bal chodit na obed

miroslavmy
7. apr 2024

Mam to iste ale neviem co mi je. Plus mam helicobaktera