Búšenie srdca/divné dýchanie

caramelfrappe
4. sep 2023

Ahojte, mam 20 rokov, bola som na ekg, brali mi krv na vsetko mozne, bola som na usg kvoli stitnej zlaze. vsetko je v poriadku a podla vysledkov som zdrava. ide o to ze, raz v noci mi dost busilo srdce (neviem preco to bolo ale nic mi nebolo okrem toho), nespala som celu noc. kedze som este aj “overthinker” a trosku hypochonder tak som samu seba este aj vystresovala ze co to je co sa to deje, a tak mi busilo este viac a nechcelo to prestat. potom cez den som z toho bola este trochu vystresovana ale nastastie to nakoniec preslo. ale v noci sa mi to zase vracia, vacsinou. obcas je to horsie obcas lepsie, obcas sa mi spi uzasne a obcas hrozne. kedze som podla vysledkov zdrava ako rybka (okrem silnych alergii na perie chlpy prach macky.. nic vazne), tak si myslim, co ked je to iba v mojej hlave? co mam robit? psychologicka je draha na to aby som si ju platila. a ja sa toho chcem uz zbavit, naozaj ano. napriklad som aj veriaca a ked sa modlim aby som bola silna a prekonala to, tak je to lepsie, ano, ale aj tak sa mi to este niekedy vracia. napriklad dnes. neviete prosim niekto co mam robit? uz to trva asi 2 mesiace a som z toho zufala. plus mam niekedy este aj pocit ze ked mi nebusi srdce, tak sa mi tak divne dycha, neviem to ani vysvetlit. ale tiez to musi byt len v mojej hlave pretoze ako nahle sa na to nesustredim tak mi je fajn..

evicka530
4. sep 2023

@caramelfrappe smer neurológia - testy na tetaniu 🙂 a vysoké dávky magnezia

k2yit0
4. sep 2023

Bohuzial môže to byť aj z tej psychiky:(

caramelfrappe
autor
4. sep 2023

@evicka530 moze tetania trvat tak dlho? naviac ja to obcas mam, obcas nemam tak neviem

caramelfrappe
autor
4. sep 2023

@k2yit0 mas s tym nejake skusenosti, mas nejake rady na to?

babymarket_sk
4. sep 2023

@caramelfrappe určite smer lekár, môže to byť kadečo...aj pri histamínovej intolerancii zvykne búšiť srdce...

vorkola
4. sep 2023

@caramelfrappe Mozu to byt aj nervy,ale zasla by som k obvodnej ,a vysetrit este raz pluca a ekg

lubkovaandrejka
5. sep 2023

@caramelfrappe Ahoj 🙂 suhlasim s tym,co pise Evicka. Smer neurolog. Tiez si myslim,ze to moze byt tetania.

mariynka
5. sep 2023

Tetania vylucena? Abo histaminova intolerancia? Tieto 2by som patrala..

k2yit0
5. sep 2023

@caramelfrappe asi sa najlepšie objednať ku psychologičke

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz