Búšenie srdca a točenie hlavy. Čo mi môže byt?

d_mii
15. nov 2021

Ahojte, čo mi môže byt ak mám sa u mna z ničoho nič niekedy počas dňa objaví pocit akoby mi busilo srdce, cítim ho veľmi v hrudníku a v hlave, tlak mám ale nízky a tepovo idem tiež v norme. Ku tomu sa mi točí v hlave a keď príde taká situácia tak nemám chuť ani na nic jesť, úzkosť z toho automaticky ...

dadamelllie
15. nov 2021

Ahoj, pocula si niekedy o tetanii? https://hippokrates.sk/zdravotne-problemy/tetan... napadlo mi to ako prve, dve kamosky tym trpia..

luccija
15. nov 2021

@d_mii úzkosť, tetania možno nízky cukor, nepravidelne jedenie...

pavlicka123
15. nov 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@d_mii určite odporúčam objednať sa k neurológovi, aby urobil testy na tetaniu... môže to prerásť do tetanických atakov a tie sú oveľa nepríjemnejšie ako je "len" točenie hlavy...

neson123
15. nov 2021

@pavlicka123 a aj ked sa potvrdi tetania daju na to max magnezium a to je vsetko..

pavlicka123
16. nov 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@neson123 to je síce pravda, ale aspoň sa už vie pohnúť z miesta.. mne pomohlo, keď som zistila, že to je tetania..konečne som aspoň mala nejakú diagnozu🙂