Bude mi odložená operácia, keď mám gynekologické problémy?

fadama
10. okt 2022

Baby, v piatok mam naplánovanú operáciu. V utorok som bola u Dr. lebo mam ženské problémy. ( výtok svrbenie, pálenie) výsledky maju byt iba zajtra, podľa toho mi vraj daju antibiotika. Môže byť kvôli tomu odložená operácia?
Prosím, nech mi do temy nelezú muži.
Ďakujem

fadama
autor
10. okt 2022

*v pondelok

anieliks
10. okt 2022

@fadama ano mozu aj mne ju presunuli kvoli bolesti hrdla

fadama
autor
10. okt 2022

@anieliks kedy treba dat vedieť/oznámiť ze mam nejaký problém.

anieliks
10. okt 2022

@fadama tak kludne aj zajtra popitaj sa Dr ci ta moze operavat ked mas problemy zenske ono to zalezi aj na Dr ci mozes ist pod narkozou alebo nie ale mne mi ju Dr presunula kvoli kaslu ato som nekaslala velmi

fadama
autor
10. okt 2022

@anieliks ďakujem, tak uvidím aké budú výsledky a potom im zavolám.
Ďakujem 😊

anieliks
10. okt 2022

@fadama zamalinko potom daj vediet ako si dopadla pekny vecer prajem😊

fadama
autor
10. okt 2022

@anieliks dam, ďakujem 🥰 aj tebe pekný večer 😘

janinah
10. okt 2022

Operácia čoho? V celkovej anestézii?

fadama
autor
10. okt 2022

@janinah operacia brucha, áno celková. 😊

janinah
11. okt 2022

plánovanú operáciu odložia,ak bude v tele zápal a budete brať atb,je to hlavne v záujme pacienta

fadama
autor
11. okt 2022

@janinah Tak ak mi teraz predpisu ATB tak s najväčšou pravdepodobnosťou bude ze mi operáciu odlozia?

janinah
11. okt 2022

@fadama treba zavolať na prijmovu amb....

janinah
11. okt 2022

ale možno gynekolog dá len lokálnu proti mykoticku liečbu,nedal ju ešte?

fadama
autor
11. okt 2022

@janinah ešte nič, dnes mali byť výsledky ale neboli. Tak snáď už zajtra, uz sa to nedá vydržať.

janinah
11. okt 2022

@fadama liečbu mal dať,nemusí čakať na vysledky,viem,že sa to nedá vydržať...

fadama
autor
11. okt 2022

@janinah vraj čakajú na výsledky aby mi dal ATB presne na to čo mi treba 🤷‍♀️
🥴

fadama
autor
13. okt 2022

@janinah
@anieliks
Tak mi nakoniec nedali nič. 🤨
Nejaké baktérie tam sú, vraj zo zníženej imunity, nemám sa umývať s mydlom. ( nikdy to nerobím)
A keď po týždni to neprejde potom až mi daku lieky ci masticku. 🙈🙊
Navyše to vyzerá tak ze zajtra príde menštruácia. 🤦‍♀️🤷‍♀️

kuba_art
13. okt 2022

@anieliks mňa operovali aj keď ma večer pred operáciou dusilo, a ráno v deň operácie aj hrdlo trochu bolelo ale anestéziológicka mi povedala, že keď neberiem antibiotiká tak mi to nebudú prekladať keď som mal aj strach a 2 týždne predtým som mal zapálené hrdlo, skoro bez hlasu ale nemal som antibiotiká tak to neriešili, čiže veľa záleží od lekárov

anieliks
15. okt 2022

@kuba_art ono to zalezi aj odtoho ci si to mal akutne alebo nie lebo ja som to nemala akutne tak tym padom mi odlozili operaciu ze vraj nebudu ma ohrozovat aby som potom nedostala dajaku infekciu na plucach abol by z toho zapal pluc ta radsej mi ju odlozili ato mas tiez pravdu ze to velmi zalezi aj na lekarov

anieliks
15. okt 2022

@fadama tak bud rada ze to nieje nic vazne prelieciš to skus si dat harmancek do vody. A uz si im volala tam kde ta mali operovat co nato Dr budu ta operovat

fadama
autor
15. okt 2022

@anieliks vcera som v nemocnici na odber krvi a operacia bola odložená 😀
Dr. mi vypisal canesten, ktorý nepoužívam, dostala som menštruáciu. 😂

kuba_art
15. okt 2022

@anieliks nie nemal som akútne operáciu som 2krát prekladal najskôr skrz covid to mi oni preložili a neskôr keď som začal pracovať tak kvôli práci a teraz som to už neriešil a čakal som, že mi to preložia ale doktorka to neriešila a mal som pocit, že mne práve anestéza na to pomohla lebo po operácií ma už hrdlo nebolelo