Bude mi na vyšetrenie 2.2.2021 stačiť negatívny test z dnešného dňa?

19. jan 2021

Ahojte. Prosim vysvetli mi niekto ako to je? 2.2.2021 ideme na vysetrenie do sukromnej kliniky, kde budu vyzadovat test.
Dnes sme sa dali otestovat (sme negativni) a sice test je platny len 7 dni, lenze teraz je ten skrining. Myslite, ze sa budeme musiet dat este predtym testovat, aby sme mohli ist na vysetrenie? Ci nam bude stacit test z dneska? (Vraj aj 3.2. sa maju dat pretesovat tie horsie okresy).... uz som v koncoch z tychto ich opatreni a nariadeni.

patka06
19. jan 2021

pri vyšetrení 02.02. určite nebudete môcť použiť test z dnešného dňa - zistite si priamo u lekára, aký starý test akceptujú - zvyčajne to býva 48 hodín, pretože potom už nemá žiadnu výpovednú hodnotu

akinom0077
19. jan 2021

sreening:D :D :D plosne testovanie antigenovymi testami

horalka1986
19. jan 2021

Dnesny test ti plati od 27.1. tyžden. Ale ak ti na klinike povedia ze akceptuju len test dajme tomu max 48 hodin tak sa musis ist pretestovat.

nina255
19. jan 2021

Urcite ti nebude platit, vsak to sa mozes dat otestovat a po ceste domov sa niekde nakazit ...2tyzdne neakceptuju nikde

lulu0123
19. jan 2021

Zalezi kde.Moj zubar chce napr.najviac 24h test.Nastastie mam termin v pondelok,tak pojdem na test v nedelu.Ale okrem toho testuju aj u zubara za poplatok.Staci prist 15 min. skor.Treba si zistit.

pupava36
21. jan 2021

Ja mam taku skusenost s lekarmi ze aj ked mi povedali do telefonu ze budu kontrolovat negativny test tak ho aj tak nekontrolovali len som podpisala papier o tom ze niesom pozitivna a bla bla bla. Ale test mi nikto nekontroloval. Rovnako ani v skolke ho nikto nekontroloval, len som podpisala papier ze nemame coronu a neboli sme s nikim takym pozitivnym v kontakte.