Bronchoskopia

anjika42
25. feb 2017

Chcem sa opýtať, či ste niektorá absolvovala toto vyšetrenie, ja mám ísť v utorok, keďže vraj vo vaječníku nebol hlavný nádor, tak mi budú vyšetrovať hrudnú dutinu, lebo aj tam mám nejaký ten zhubný útvar - bola som aj na gastroskopii, aj na kolonoskopii, ale táto broncho sa týka pľúc, tak sa aj bojím...

gagik
25. feb 2017

Ahoj, pamatam si ta z inej temy. Inak tu bronchoskopiu ti mohli aj skor spravit a nie zdrzovat ta gynekologickou operaciu pritom ziadny extra zly gynekologicky nalez sinemala. Fakt dobre!bronchoskopia asi prijemna nie je ale zvladnes.osobne skusenosti nemam

anjika42
autor
25. feb 2017

práve, že som mala onkomarker číslo 125 namiesto hodnoty do 35 až 700!!! a vaječník bol dosť zmenený

oli18
25. feb 2017

Ja som bola, ale pre dávenie mi to neurobili. Napínalo ma na zvracanie, pretože to pchajú hadičku do hrdla a potom ešte ďalej.

lilyianka
25. feb 2017

@anjika42 svokre to robili,pretože jej nasli nalez na plucach....vravela,ze to bolo neprijemne a druhykrat by uz na to nesla....mala pocit,ze sa zadusi...

mimka11111
25. feb 2017

@anjika42 ano,bola som na broncho,aj na gastro....na broncho je tensia hadicka a neprijemne mi to bolo len vtedy,ked mi robil vyter z pluc...nutilo ma to kaslat,ako ked ta v prieduskach stekli a nevies si odkaslat...na vracanie mi nebolo,pretoze na rozdiel od gastra som si tu povedala,ze sa nebudem pozerat na hadicku 😁...tak som pozerala na nejake kvetinky,co mal na stene 😁...to zvladnes,ked si zvladla kolono,tak toto duplom 😊

fidorka7
25. feb 2017

@anjika42 bola osobne a nikdy viac, možno v anestéze. Spýtaj sa na takúto možnosť. Bez nej nikdy viac!

anjika42
autor
2. mar 2017

Chcem sa opýtať, či ste po broncho mali niekoľko dní taký nepríjemný pocit . jedná sa konkrene o to, že ma svrbí v uchu a vždy sa z toho rozkašlem.

anjika42
autor
2. mar 2017

oprava - konkrétne

anjika42
autor
3. mar 2017

zdravím, bolelo niektorú po broncho hrdlo a uši?