Bradavice - rady

angie17
10. aug 2024

Baby, prosím súrne nejaké dobré rady najmä zvnútra na bradavice beriem hlivu ustricovú, potieram duofilm, aloe. Bezúspešne neviem si už rady niečo naozaj fskt účinné mám ich už vyše roka. Ďakujem

kvietok2012
10. aug 2024

Pomôže len vypáliť dusíkom u kožnej.

angie17
autor
10. aug 2024

@kvietok2012 nepomáha.. stále sa objavujú

ovaaa
10. aug 2024

Na kožu zvonka ti viem dať radu, ale zvnútra nie.

angie17
autor
10. aug 2024

@ovaaa kludne aj rady zvonka môžete, ja som už zúfala lebo zvonka nič nezaberá zatiaľ.

brankovamama
10. aug 2024

Zapojila som sa do diskusie v decembri, teraz mám výsledky. Tiež som užívala hlivu, zmenšila sa, ale nezmizla. Potom som si dávala náplaste na kurie oká, ale tiež to nezmizlo. Ale tie náplaste to tak zmäkčili, potom som si to vystríhla pokiaľ to šlo, bezbolestné.

brankovamama
10. aug 2024

Pár dní som si dala pokoj a potom som objavila tieto náplaste v DM. Poslala som link.

brankovamama
10. aug 2024

Toto je pred náplasťami z DM

brankovamama
10. aug 2024

Toto po 9 náplastiach. Je ich v balení 20ks a stojí to cca 7€.

monciika
10. aug 2024

Ja som mala dve.. jednu na ľavej ruke na prstenníku a druhú na pravej ruke na prstenníku.. skúšala som všetko a nič 😌 až raz mi kocúr zaskrabol do jednej (kocúr je čisto domáci).. sputila sa krv a od vtedy zmizla aj jedna, aj druhá a 10 rokov +- mám pokoj. Je to proste moje zlatíčko 🤣

sara07
11. aug 2024

skus lastovičník
rastlina ktorá rastie aj v meste v všade stačí len pohladat
štavou potrieš čerstvou z rastliny vždy ked pôjdeš okolo čim častejšie tym lepšie, je žltá
a pekne ti ich vytiahne aj s korenom, presne takuto som dostala ako darček aj ja
najdi si ako vyzera fakt ked pohladaš určite nájdeš
a už sa neobjavili dalšie

dismonika
11. aug 2024

Práve riešim ten istý problém s oboma dcérami. Veľmi rýchlo sa to dá chytiť na kúpalisku, keď je oslabená imunita. (Tam sa dá chytiť naozaj všetko).
Staršej dcére ich každý týždeň vypaľovali dusíkom po dobu 6 mesiacov. Mala ich plno. No stále ich má. Cca 3 kusy. Zvolila som tiež náplaste z DM, uvidíme, či to pomôže. Keď som bola dieťa, tak to zvykli vypaľovať a hneď na to odstraňovať skalpelom, prípadne som si po vypálení vystrihla ja sama doma. Potom sa už bradavice neukázali. To treba odstrániť taký koreň. Vyzerá ako čierna bodka, alebo viac čiernych bodiek.

No neviem poradit, čo zvnútra na bradavice, ešte som o takom nepočula. Asi iba posilniť imunitu.

andreakg
11. aug 2024

@angie17 Spirularin VS,naozaj účinný,ale pokračovať aj s tou hlivou ustricovou

nicoll10
11. aug 2024

Mne pomohla táto tinktúra od značky serafin. Odstránila aj papilony, bradavice +kurie oká 👍

nicoll10
11. aug 2024

@nicoll10 pokiaľ chces aj vnútorne urýchliť proces, dá sa to nakombinovať s dračou krvou od tej istej značky 🙂

miskajerry
11. aug 2024

@nicoll10 Ako dlho ste to pouzivali a ako casto potierali?

nicoll10
11. aug 2024

@miskajerry asi záleží od organizmu a stavu/veľkosti bradavice... Ja som potierala pár dní a zmizlo

tilonka
11. aug 2024

@angie17 namoc cibulu do octu a na vecer zbrus jemne trochu z vrchnej casti kde je bradavica, priloz kusok cibule na bradavicu a prelep, nechaj celu noc. Po par razoch by mala byt fuc.

miskajerry
11. aug 2024

@nicoll10 vďaka

lenkakamen
11. aug 2024

@angie17 koloidum forte ale poctivo 7dniva kura mne aj synčekovi zmizla..on mal veľkú na prste na ruke a jemu som to jak som mu to potrela lepila leukoplastom..jemu zmizla dokonca za 3dni a už jej niet

angie17
autor
20. aug 2024

@lenkakamen ďakujem pekne, skusim.

Ešte otázka, že aj ked proti nim bojujem vytvárajú sa nové malinké ako to zastaviť alebo predísť tvorbe😓