Bradavice na nohe

maybe2012
15. aug 2024

Dobrý deň prajem 😀
Idem si k Vám po radu. Mám na nohe bradavicu. Máte s týmto nejakú skúsenosť? Je lepšie to vypáliť alebo použiť niečo z lekárne? Ďakujem za každú radu, odpoveď 😀

viestta
15. aug 2024

Za mna vypalit dusikom, neprijemne ale rychle

1mina
15. aug 2024

ja sa pridam ci niekto poradi, mam vyhliadnute jedny naplaste co pridavala mamina v inej diskusii len som este nesla do dm... ja mam na ruke, uz som bola dva krat vypalovat, pomedzi to duofilm si davam, a nie a nie sa ich zbavit,,,

masinka
15. aug 2024

Duofilm je ucinny, len to treba natierat dlhsie a pravidelne, nohu odmocit v slanej vode, oskrabat co sa da a natriet a toto opakovat kazdy vecer. U deti sa nam osvedcil aj lastovicnik, rastie to kade-tade a tecie z toho taka oranzova stava, dcera mala bradavicu na prste ruky a za dva tyzdne jej zmizla. A hlavne treba posilnit imunitu inak sa budu vracat.

lubossi
15. aug 2024

nam kozna (tam netreba vymenny) dala dcere nejaku mast na predpis (ze vypalovat to je stres aj pre dospelych) a do tyzdna ci dvoch poctiveho mazania to zmizlo

marcellka32
15. aug 2024

@lubossi prosím názov masti

lubossi
15. aug 2024

@marcellka32 verrumal vyzera to ako lak na nechty (je to nejaky silny koncetrat kys salicilovej - nie ako v naplastiach)

kp7333
15. aug 2024

Strucik cesnaku nakrajat na tenke platky a 24h vyluhovat v octe. Vecer prilozit na bradavicu, prelepit naplastou. Rano odlepit, bradavica by mala vypadnut aj s korenom. Ak nie, vecer znovu zopakovat. Toto sa mi osvedcilo lepsie ako vsetky pripravky z lekarne a vypalovanie u koznej (ktore skoncilo obrovskym bolavym pluzgierom). Plus je dobre posilnit imunitu, aby sa bradavice nemnozili.

marcellka32
15. aug 2024

@lubossi aha to mám doma