Bradavica na prste pod nechtom

kikuska6913
22. júl 2023

Ahoj. Prosím stretol sa niekto s tým ze sa rok trápil s konkrétne jednou bradavicou? Inú nemám. Táto je na ľavej ruke prste siaha až po necht. Opakovane som bola na dusíku u kožnej každé dva týždne zhruba 4 mesiace vkuse. Neskutočná bolesť, na odpadnutie. Ten kto tvrdí že to neboli tak mal šťastie. Ja som prve hodiny doslova vrieskala a odpadávala od bolesti musela som prvú polhodinu u kožnej ležať.... a dva dni mi tam pulzovala neznesiteľná bolesť a lieky na bolesť nepomohli. Snažila som sa to prežiť, ze to bude už posledný krát ale stále nebolo. Dopadlo to tak ze som skončila na chirurgii s tým ze mi odstránili polovicu nechta a bradavíca sa znova vrátila, som naozaj zúfalá. Na prvej kontrole som im ja hovorila, ze mam pocit ze to rastie znova lebo ten rast mam bolestivý a svrbí ma to. No ubezpečili, ze nie a teraz po ďalšej kontrole mi povedali, ze už znova narástla a mam ísť ku kožnej. Teraz neviem co mam robiť. Neviem si predstaviť ďalšie zbytočné mesiace chodiť na dusík, nezvládam ho. Prežila som viacero iných vyšetrení a taktiež bolestivé ale toto je neporovnateľná bolesť. Necht mi znova rastie a mam pocit ze mi rastie už aj cez časť ktorú bradavícu zakryl takže asi bude treba zopakovať odstránenie nechta, co tiež je po vyprchaniu injekcie do prsta bolestivé. Mam zlu zrážanlivosť krvy takže po tom vyšetreniu som to mala náročnejšie ako by malo byt bežné nemali mi tam do šiť lebo pod nechtom je iba ta tenká koža.... Som alergická na kyselinu mravčiu takže domáce prípravky nie sú možné. A ocot s citrónom som skúšala taktiež opakovanie aj dnes do rána aby som si to zmenšila skúšala som aj cesnak co mam prosím robiť, rozmýšľam ze si sama doma odrežem prst aj tu bolesť zvládnem lepšie ako dusík nakoľko to boli. Prosím vás čo mám ešte urobiť? Už je to rok. Celý prst mam deformovaný škaredý....

domculik
22. júl 2023

@kikuska6913 Skusala si pripravok Kolodium Forte ?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
22. júl 2023

Syn mal plné nohy bradavíc, bola som zúfalá, kúpila som vec tento plyn a mrazili sme bradavice doma, o 2 mesiace mali úplne hladké nohy aj chodidlá a to ich mal fakt hodne, ja veľmi odporúčam
https://www.drmax.cz/wartner-kryoterapie-50-ml?...