Borelióza

rozalka_13
1. aug 2023

Prišli mi dnes na boreliózu, je to mesiac čo som mala kliešťa. Mám bolesť kĺbov ☹️ užívam Zinnat na 3 týždne 500mg 2x denne. Mám veľký strach z toho, mali ste to niektorá ? Bolo to v pohode ?

avanka
1. aug 2023

@rozalka_13 aj ja som užívala zinnat tak ako ty na akútnu fázu boreliózy pred pár rokmi. Po kontrolných testoch som v poriadku, aj keď mi ostala bolesť kolien pri bicyklovaní,ale nič, čo by sa nedalo zvládať

rozalka_13
autor
1. aug 2023

@avanka ďakujem krásne ❤️

marianarem
1. aug 2023

@rozalka_13 Moja sestra mala, tiez brala takto dlhsie ATB a u nej to teda ostalo bez akychkolvek nasledkov.

euka210
1. aug 2023

@rozalka_13 moj 11r syn mal na jar...ale po par dnoch po kliestovi ten kruh sa objavil, takze hned Dr....tiez dostal Zinat na 3t...jemu nic ine okrem toho miesta nebolo.

petrika79
4. aug 2023

Ahoj ,,, akurat dnes mi prišli výsledky ,, a zistili mi boreliozu ,, pred mesiacom som si rozskrabla nechtiac v noci pupačik čo som si myslela že je to od komára , ale po mesiaci mi neustupovalo začervenanie od fenistil tak som šla k lekárovi,, nemám žiadne príznaky?? Nebolia má kĺby,, nemám horúčku ,, no dal mi antibiotika tak uvidim ako záberu 😓