Bolo vám zle po doužívaní antibiotík?

slniecko263
12. dec 2023
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

Ahojte bolo niekomu zle po douzivani antibiotík na Helicobactera? Mňa niekedy bolí žalúdok stane sa že ma preženie na WC už je tomu týždeň od douzivania antibiotík a necítim sa komfortne či to chce čas či mám ešte užívať Mastichu Active alebo EXhelico

melanta
12. dec 2023

Je potrebné od prvého dňa ATB užívať denne probiotiká. Bez nich mi akékoľvek ATB na čokoľvek spôsobujú kŕče a hnačku.

walentina7
12. dec 2023

@slniecko263 exhelico som po douzivani antibiotik postupne mala dobrať celú krabičku. Ked sa necítis ok neviem nad čím stále váhaš. Veď si nasad aj tú mastichu konečne. Ked pôjdeš na kontrolu a heliko bude pozitívny dá ti dalsie antibiotiká. Ber mastichu zabi ho úplne a tým budeš mať pokoj.

slniecko263
autor
12. dec 2023
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@walentina7 a mám si kúpiť aj tie probiotiká EXhelico? Aj Mastichu Active? môžem jesť oboje?

walentina7
13. dec 2023

@slniecko263 ja by som oboje nebrala. Bud jedno alebo druhé. Masticha active obsahuje uz probioticku zlozku v sebe, presne tú ktorú má v sebe aj exhelico takze není nutné brať oboje. Radsej mastichu by som brala. Po tej ti bude lepsie. Ked som ju brala citila som sa fajn, nebolo mi zle od zaludka, citila som sa ako keby bol helikobakter zničený.