Bolo vám strašne pri zápale pľúc?

lucia851
18. dec 2021

Bolo vám tiež tak strašne pri zápale pľúc? Mňa hrozne dusi kašeľ, boli ma na hrudníku, ťažšie sa mi dýcha a teploty nemávam pri zápale pľúc ale cítim sa tak akoby som mala aj 40 stupňov horúčku. Totálne son malatna

eriksonka1234
18. dec 2021

@lucia851 dcéra odkazuje, ze presne tak sa cítila

kataina
18. dec 2021

ja dodávam, že som mala aj teploty a a ani telefon som nedokazala zdvihnuť rodine, nieto ešte vypisovať príspevky na koňa

ajka0207
18. dec 2021

@lucia851 a so zápalom pľúc v pohode ležíš doma? Nie je potrebna hospitalizacia?

kataina
18. dec 2021

@ajka0207 bola som doma, brala som ATB a až ked sa mi ulavilo a urobili RTG tak diagnostikovali zapal pluc. Nasadili dalsie lieky a liecba pokracuje, je mi uz lepsie

ajka0207
18. dec 2021

@kataina aha, ja príliš veľa ľudí so zápalom pľúc nepoznám. A teda ti čo poznám boli v nemocnici, tak som to mala vždy za závažnú diagnózu

kristin00
18. dec 2021

Ahoj, mala som pár rokov dozadu. Ja som skončila v nemocnici. Taktiež bolesti na hrudníku, nevedela som poriadne dýchať a vykašliavala som krv. Teploty som mala stále a dostala som sa z toho úplne v pohode.. Týždeň v nemocnici a cca 3 týždne potom doma na ATB .. Neboj ono to prejde len to chce čas a oddych 🙂