Bolia vás po zumbe kolená alebo členky?

margot
15. jún 2012

Ahojte babulky 🙂 Dva mesiace chodím 2-3X týždenne cvičiť Zumbu, no a pred dvomi týždňami ma začali veľmi bolieť kolená,no a minulý týždeň mi to nejako prešlo na členky. Dokonca ich mám aj opuchnuté. Pravda je,že mám dosť veľkú nadváhu(20kg) 😒 Niekde som čítala, že Zumba nie je pre každého vhodná..ale chodia tam i pevnejšie baby,ako som ja a ich nič nebolí ☹ , ešte rozmýšľam, že či som nezačala hopsať nejako moc zhurta, lebo po cca 4 hodinách som sa naučila kroky a potom som skackala ako ojašená,mysliac si,že tak robím dobre..kamošky mi tiež hovoria, že nemôžem cvičiť zarovno s tými,ktoré tam chodia už vyše roka. Tak teraz mám pauzu a členky si mastím..

kalifa28
16. jún 2012

kolená ani členky nie, ale staršne ma po asi dvoch mesiacoch začali boliet päty a to tak, že som ráno nemohla prejst ani na wc. Išla som k ortopédovi, rtg v poriadku, dal mi ušit špeci vložky do topánky, trošičku pomohlo, ale stále to bolelo. obuv som mala profi, pohyb na dennom poriadku dovtedy a predsa ma zumba zlikvidovala. potom som otehotnela a níííč ma nebolí. teraz mám normálne strach ist po porode na zumbu, asi si nájdem iný šport, aj ked mi bude hroooozne luto. Ale ortoped povedal, že má vela pripadov zumba žienok, čo sa dodrbkali 😝 😝 😝

amalkars
11. máj 2014

Ahojte baby ! Ako to dopadlo s vašimi nožkami? Som asi v takom istom stave tak ma to zaujíma . ďakujem

barus77
12. máj 2014

pozerám že téma je už staršia, ale treba super kvalitné topánky a možno menej skákať a bude to super 🙂

lucinka2811
12. máj 2014

mna po zumbe bolelo vsetko po prvych dvoch cviceniach :D