Bolia vás kríže počas menštruácie?

31. máj 2023

Mňa neboleli nikdy. Teraz po sekcii ma nejak bolia pred, počas aj po menštruácii. Kríže alebo aj tak trošku vyššie. Neviem či to môže byť z menštruácie alebo bolia z nejakého iného dôvodu.

missviolet
31. máj 2023

mna krize boleli odjakziva, podla toho som aj vedela, ze uz kazdy chvilu pride menzes

autor
31. máj 2023

@missviolet mňa brucho bolelo vždy pred ms a tiež prsia. Toto teraz prestalo, nebolia ani prsia ani brucho len tie blbé kríže a je to hádam horšie ako pms predtým 🙄

vanilkovazmrzka
31. máj 2023

Len vynimocne mavam akekolvek bolesti pri menstruacii, ale ked sa stalo, ze to bolelo, tak ano, ta bolest mi vystrelovala aj do krizov a aj do noh. Btw najhorsie boli tieto menstruacne bolesti ked som mala kovid, vtedy ma boleli krize, chrbat, nohy od bedier az po kolena 🙈

slapina
31. máj 2023

ja mávam takmer zakaždým bolesti krížov pri menzese. to je proste taká predzvesť, aspoň viem podľa toho, že ich mám čakať 😀

elenka.k
31. máj 2023

aj mňa začali bolieť , po

ankare
31. máj 2023

Ano, zvyknú má boliet pred menzesom, aj v prvý deň menzesu.

zuzuliennka1
31. máj 2023

nikdy som nemala pred ms bolesti, zmenilo sa to ale po porode.
aj ked som rodila pred 5 rokmi uz (sekcia), odvtedy sa mi kazda ms “ohlasi” par dni vopred bolestou krizov

elenka.k
31. máj 2023

po pôrode - nedopísala som 😀

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mira0611
31. máj 2023

Ahoj, mna bolia krize od 1.menstruacie, aj brucho, a prsia. Velakrat som mala take krce, ze som skoro ani z postele nevedela vstat.
Povedali, ze po porode to bude dobre. No, nie je to dobre ani po porode.

elenka.k
31. máj 2023

@mira0611 vieš čo, ja som mala bolesti dlhé roky, / dokonca až má boleli stehná /
a náhodne mi ženská doktorka zistila pri ultrazvuku / to som nemohla otehotnieť a všetko ok po ženskej stránke / , že mám silný chronický zápal slepého čreva - po jeho vybratí - sa bolesti stratili hneď všetky a dokonca som aj hneď otehotnela.
Teraz má bolia kríže iba sem tam iba.

autor
31. máj 2023

A čo vám pomohlo proti bolesti?

mira0611
31. máj 2023

@elenka.k inac uz rozmyslam, ze zmenim gyn.doktora, lebo som presvedcena, ze mam endometriozu.

elenka.k
31. máj 2023

Tak ja som brala už tie najsilnejšie analgin to bol vtedy a často som ho brala.
@mira0611 áno to určite treba, ja som tiež 2 zmenila.

marca12
31. máj 2023

Mna krize,nohy,prsia to je samozrejme a brucho. Podla bolesti krizov a noh viem,ze uz sa blizi