Bolia ma prsníky

alica3
26. dec 2014

baby už som zúfala už skoro mesiac ma bolia prsníky raz ma bolia len boky od podpazušia inokedy vnútro prsníka až ku bradavke...cítim sa ako debil bola som aj u obvodného ten mi dal lieky od bolesti ☹ tak som išla ku gynekologičke tá mi ich prehmatala povedala že sú ako naliate,že zrejme hormonálna porucha lebo aj menzes mám všeliako/teraz po 60dňoch/ aj to taký ako keby ani nebol ..bolesti sú také ako pri zápale,stále si ich chytám lebo ma to naozaj dosť bolí som stoho nervozna,lebo je to nepríjemné keď niekto u nás je alebo my niekde sme ☹(doktorka mi dala kvapky mastodynon už ich beriem 5 dní a prakticky žiadny rozdiel,nemali ste niekto niečo také čo robiť aby to prešlo???

kristinka28
26. dec 2014

@alica3 ahoj a co tak testik ak si mala cudnu mrchu o babo sa snazite

alica3
autor
26. dec 2014

@kristinka28 o bábo sa nesnažíme,a testy som si robila keď mi meškala,a doktorka ma aj vyšetrila takže keby som bola tak to určite vie ☹

kristinka28
26. dec 2014

@alica3 hm tak mozno mas nejaky zapal ,ale ja na tvojom mieste este skusim testik mozne je hocico kedy si bola u lekara po ukonceni mrchy hned ak si tehu nemusela ,este nic videt na sone , a nic neriesi ze ti tak dlho meskala mrcha

alica3
autor
26. dec 2014

@kristinka28 u doktorky som bola 18 dní od prvého dňa menzesu

siska53
26. dec 2014

@alica3 vydrz,ja som tiez mala tusim.mastitida sa to volalo/ velke,tvrde prsniky som mala,bolestive...brala som.mastodynon,ale myslim,ze trvalo dost dlho,nez to odislo..neviem,ci som.ich aj 3tyzdne nebrala,mozno aj viac?,to bolo uz 14rokov dozadu..

alica3
autor
26. dec 2014

@siska53 a mala si to mimo tehotenstva,kojenia?

siska53
26. dec 2014

@alica3 ano. Bolo to uplne mimo tych veci. A tiez neviem,ci som.nemala kadejaky cyklus,lebo mi predlho haproval...uplne sa vlastne upravil az po odstaveni maleho a teraz po malej to tiez vyzera,ze sa po 9m.rozhadzani raz skor raz neskor,opat znormalizoval.

ena70
26. dec 2014

@alica3 vyskúšaj INDONAL alebo INDOL3C....to je na takéto prípady...

alica3
autor
26. dec 2014

@siska53 no tak dúfam že to bude aj u mňa tak....ja mám menzes nepravidelný odjaživa ,ale prsníky ma veru takto ,okrem zápalu keď som mala pri kojení nikdy neboleli ☹(

ena70
26. dec 2014

@alica3 ..ale berie sa to v kuse 3 mesiace...kazdy den 2 alebo 3 kapsule, závisí od váhy...upraví sa tým aj cyklus...skús mrknúť na Googli infošky o tomto...je to dobrá vec...pomáha aj ak sú na prsníkoch uzlinky, alebo cysty, alebo niečo iné....

alica3
autor
26. dec 2014

@ena70 ďakujem,teraz som začala ten mastodynon tak ho ešte chvíľu budem brať a potom ak by to neprešlo tak by som skúsila toto ,pozerala som to vyzerá to zaujímavo,ešte raz ďakujem za radu 🙂

ena70
26. dec 2014

@alica3 niet za čo....už som to brala tak to poznám 🙂....tak nech ti to pomôže 🙂

alica3
autor
26. dec 2014

@ena70 pozerala som že to je zaujímavé,len nechcem hneď miešať ,keď už beriem jedno 🙂

ena70
26. dec 2014

@alica3 veď jasné, vyskúšaj najprv ten mastodynon, keď budeš mať pocit, že fakt nezaberá, tak to vysaď a začni indonal alebo indol3c....je to to isté, len výrobca je iný tuším...preto to má 2 rôzne názvy.... ale upravuje to aj cyklus....a inak som počula že aj Wobenzym je dobrý na takéto veci...len pri ňom sa berú kvantá tých tabletiek....síce sú oranžové a sladké ako lentilky, len ja som vždy zabudla užiť...pri indonale stačí raz denne 2 kapsule pri hmotnosti do 70 kg, nad 70kg sa užívajú 3 kapsule. berie sa to dlhodobo ale je to dobré.

alica3
autor
26. dec 2014

@ena70 wobenzym som brala po operácii a dala som ho aj synovi po oprácii kolena a podla mňa je super ,no ani ma nenapadlo že je dobrý aj na toto,preto som aj založila túto diskusiu ,lebo som dúfala že sa tu objaví niekto ako ty kto mi niečo poradí ĎAKUJEM 🙂

ena70
26. dec 2014

@alica3 wobenzym má veľa uplatnení....ak máš ešte doma letáčik od neho, pozri....a ak nie, tak net 🙂...myslím je tam uvedená mastopatia,mastodynia.... ďakujem za fakt milé slovká 🙂...veď sme tu na to, aby sme si poradili 🙂...

tankri
2. apr 2019

Po hysterektómii niekoľko týždňov som začala mať silné rezavé bolesti z boku do prsníka pod pažou, vyľakalo ma to, až som volala môjmu operatérovi a chcela som to konzultovať, (nezastihla som, možno aj preto, že keď ma prepúšťali z nemocnice, povedali, že zbohom😀trochu srandy na okraj) nasadila som starý, dobrý môj osvedčený indonal, prestalo to, chcela som konzultovať, či nie je náchylnosť po hysterektómii tvorby cýst v prsníkoch, ale kolegyne ma ubezpečovali, že aj oni to mali po operácii.