Bolia ma obličky?

14. sep 2021

Ahojte. Začalo ma pobolievať asi 5-6 dni hore nad krížami na ľavej strane. Môžu to byť ladviny/obličky? Bolesť je taká akoby tupá, ostrá, je znesiteľná, nebolí to vkuse. Avšak už asi mesiac ma intenzívne bolí krk a chrbát, prestala som kvôli tomu spať na vankúši. Ako rozoznám či ide o bolesť ľadvín alebo len prechladnutie? Čo pomáha okrem urologického čaju? Ten pijem.

autor
14. sep 2021

Ešte dodám, nemám žiadne problémy pri močení. Len teda tá bolesť v oblasti ľadvín

simsalabim
14. sep 2021

Ak si myslis, ze su to oblicky, ako prvu vec by som skontrovala moc diagnostickym papierikom. a sla k lekarovi, s oblickami nie su zarty. No kludne to moze byt aj chrbtica...

autor
14. sep 2021

@simsalabim a kde zozeniem taky papierik??

stanulienkat
14. sep 2021

Skor chrbtica.

autor
14. sep 2021

@stanulienkat tiež m to napadlo len neviem či by tá bolest nebola iná 😕

stanulienkat
14. sep 2021

No treba ist k dr. Zbytocne tu budeme spekulovat.

autor
14. sep 2021

@simsalabim ďakujem za tip a tie papieriky ako fungujú?? Nevedela by som sa z toho vysomáriť 🙁

simsalabim
14. sep 2021

Je tam stupnica ku kazdej polozke. Prilozis k nej ocurany papierik a hned uvidis, ci je nieco mimo normu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. sep 2021

@viestta veď to, že ja ani neviem či obličky, či som nachladla alebo niečo,

autor
14. sep 2021

@simsalabim ďakujem za tip, ešte som o tom nepočula

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
14. sep 2021

Urcite chod k lekarovi. A tie papieriky pouziva kazda ambulancia obvodneho lekara...

deti95060810
14. sep 2021

lekári mi skúšali nasledovný test... mierne sa predkloň dopredu a rukou si troška pobúchaj po obličkách... ak sú problémy - cítiš bolesť...

autor
14. sep 2021

@deti95060810 ďakujem skúsim to