Boli ste v nemocnici na pozorovanie?

27. júl 2021

Zdravím bol už niekto v nemocnici na pozorovanie?

mamanadruhuu
27. júl 2021

Na pozorovanie čoho?

palinohavino
27. júl 2021

Áno

autor
27. júl 2021

@mamanadruhuu všeobecne stále mi niečo je, od piatku má boli žalúdok/brucho

autor
27. júl 2021

@palinohavino a čo mi tam budú robiť alebo ako to prebieha? Koľko dni sa ostáva?

buberova
27. júl 2021

Ked som si rozbila hlavu tak ma nechali na 3 dni na pozorovanie či sa mi nezhorší stav.. ale to si asi nehccrla vedieť

mamanadruhuu
27. júl 2021

Na pozorovanie v nemocnici by museli mať dôvod, len tak ta tam nenechajú..

mamanadruhuu
27. júl 2021

A keď už by si tam išla, museli by to oni navrhnúť, že je nutné tam ostať,.. Odoberajú krv, a podľa toho idú ďalšie testy, ak ta boli Brucho žalúdok urobia sono, možno gastroskopiu, kolonoskopiu... Podajú ti infuznu liečbu, alebo liečbu per os ...

Ale ak nevracias že si až dehydrovana alebo nemáš akútnu hnačku tak si ta rám nenechajú.. Ak máš problém chod k obvodnému, on ta pošle na rôzne vyšetrenia...

ninusa221
27. júl 2021

Keď som mala dva epi zachvaty tak som bola sa mi zda ze jednu noc

autor
27. júl 2021

@mamanadruhuu ja som bola na gastro ale hadicku som odmietala tak neviem či sa moje problémy dajú ešte iným spôsobom zistiť

klip0
27. júl 2021

Keď odmietas vyšetrenie, ležať v nemocnici ti tiež nepomôže, to nieje zázračné miesto kde zistia čo ti je len tak. A na pozorovanie sa ostáva tak, že to navrhne lekár, nie takto že máš dlhodobé ťažkosti a sama to navrhnes. Lebo ako prvé ti pravdepodobne poradia gaatroskopiu, ale tu keď odmietas. Nedá sa povedať že chces ísť do nemocnice.
Ale skús si to premysliet ešte s tou gaatroskopiou, netrvá to dlho a môžu ti dať aj oblbovak v krajnom prípade aj narkózu

autor
27. júl 2021

@klip0 áno bola som 4x neúspešne a moje problémy pretrvávajú a ja sa viac a viac bojím čo sa deje

klip0
27. júl 2021

4x neúspešne na gastroskopii ?

autor
27. júl 2021

@klip0 áno hadicka

klip0
27. júl 2021

A prečo to bolo neúspešne ?

deti95060810
27. júl 2021

hadičky sa nemáš čoho báť...trvá to len chvíľu a o chvíľu je po všetkom... Ak odmietaš vyšetrenie, lekári sa "neserú", napíšu do zdr. dokumentácie a tým pádom sú chránení keby sa ti náhodou niečo stalo a boli by sťažnosti...To nie je dobrý nápad odmietnuť vyšetrenie...

autor
27. júl 2021

@deti95060810 viem ale nedala som to :/

klip0
27. júl 2021

Tak ak to bolo neúspešne kvôli tomu že si nedokázala spolupracovať, tak si pýtaj vyšetrenie v narkoze, ak ti to ešte neponúkli. Mne toto navrhovali

autor
27. júl 2021

@klip0 skúsim anon

palinohavino
27. júl 2021

Len vyšetrenia nechávajú podľa toho načo tam ideš

autor
27. júl 2021

@palinohavino bolesť pod rebrami

zuzi0911
27. júl 2021

Skus dodržať najprv to co ti už aj Dr odporučil a potom keď to neprejde uvazuj nad nemocnicou.

palinohavino
27. júl 2021

To neviem koľko tam budeš ale keď si hospitalizovana vyšetrovania bývajú rýchlejšie