Boli ste na lipolýze podbradku?

newmama4
4. apr 2022

Ahoj, mame dedičný podbradok 😩 nasla som variantu formou lipolyzi; však jedna známa mi povedala že to údajne strašne boli aké máte skúsenosti a ako dlho to vydrží ?

zojkaaa
24. apr 2024

@newmama4 obnovim temu, bola si na zakroku?

newmama4
autor
24. apr 2024

@zojkaaa ahoj bola stalo to za..😂

zojkaaa
24. apr 2024

@newmama4 a efekt ako dlho vydrzal? Kolko sedeni si mala? 😊

alexis9
5. máj 2024

@newmama4 toto by aj mna zaujimalo ako to je s tou lipolyzou.Kolkokrat si bola?Pomohlo?Velmi nad tym uvazujem

newmama4
autor
5. máj 2024

@alexis9 bola som na 3x nemalo to skoro žiaden efekt … zbytočne vyhodené peniaze. Bavila som sa o tom s fyzioterapeutkou úplnou náhodou, lebo ja to mám fakt že cely život od decka a to som nebola obezna alebo niečo podobne a povedala mi že keď začnem cvičiť viac brucho sama uvidim že pôjde preč- pretože cviky na brucho sú často so zapojením tejto časti krku

zojkaaa
5. máj 2024

@alexis9 ja som bola uz 1 krat, dalo sa to, 10vpichov od ucha k uchu a vela pit aby tuk odisiel lymfou, mne povedala ze estw 2krat isto bude treba, ja mam 170/55 kg a podbradok bol desny, o 3tyzdne idem na dalsi zakrok, takze uvidime 😊

alexis9
5. máj 2024

@zojkaaa fu,tak ja mam 158cm/66kg,ale podbradok zase nemam desny,len mi vadi a aj ked som cvicila a mala menej kg,aj tak som ho mala 😔 a to ho mam “len” poslednych par rokov.

zojkaaa
5. máj 2024

@alexis9 mne lekarka tu na klinike vravela ze zial vekom ten tuk z tvare sa presuva prave dole a do brady, a po tomto rozpusteni injekciami mi to ukonci estw nitami alebo nejakym strojom - podla vysledku a ze ked nepriberem nejak vyrazne malo by to par rokov vydrzat, ale asi aj vek zohrava rolu lebo ja mam ,,len ,, 37 takze hadam este par rokov vydrzim ozaj 😀

alexis9
5. máj 2024

@zojkaaa ja mam 35.Nitiam sa chcem uplne vyhnut.Vseobecne skraslujuce metody moc nechcem riesit,mam velky problem s jazvami a aj tohto sa trochu bojim ci by to dobre dopadlo.Ale diiik za info ;)