Boli sme sa testovať a neprišla mi sms o výsledku

27. feb 2021

Ahojte, stalo sa Vám v tomto novom systéme, kde posielajú SMS potvrdenie na antigenove testovanie s výsledkom, že by Vám neprišla? Boli sme sa testovat včera o 13:00 a doteraz nič a fakt neviem čo robiť, ani kam volať .. ak máte nejakú radu budem Vám vďačná vďaka 🙂

ewwe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkamatka7
27. feb 2021

Žeby preklep v telefónnom čísle? Stane sa....

elizabet173
27. feb 2021

Ano, preklep v telefonnom cisle, zavolaj tam

mikadooo
27. feb 2021

Nestalo. Ale upozorňovali ma, že ak by mi nič neprišlo, mám im volať. U nás to funguje tak, že pri registrácii hneď posielajú kontrolnú sms, teda overujú že číslo je správne, respektíve, že ho správne zapísali. A po tých 15 minútach príde druhá sms. Čiže keby mi tá druhá neprišla, mám zavolať na to číslo, z ktorého prišla tá prvá sms. Čiže ak máte tú prvú sms zavolajte tam.

elenka74
27. feb 2021

Nám predtým povedali, že ak by náhodou neprišla SMS, máme prísť na druhý deň na odberné miesto a vystavia nám certifikát.

autor
27. feb 2021

No neprišla ani manezelovi, odberné miesto otvoria až v pondelok, telefón tam nedvihaju takze budeme musieť ísť asi skôr znova 🙂 ďakujeme za rady

elenka74
27. feb 2021

Ani na email ti nič neprišlo?

autor
27. feb 2021

@elenka74 nič nič, mail sme ani nedávali

mogaa
27. feb 2021

švagrovi sa to včera stalo.....musel si ísť na to odberové miesto pre certifikát, lebo im spadol systém....

martina1201
27. feb 2021

Ahoj, mne sa stalo, že mi prišla sms s covid testom patriacom inému človeku. Volala som na NCZI a nadiktovala číslo covid pasu a údaje z SMS a svoje údaje. Ako to dopadlo netuším. Na číslo z ktorého prišla SMS sa dovolať nedalo, preto som volala do NCZI