Bolí očkovanie proti tetanusu?

1. jún 2023

Boli očkovanie proti tetanusu viac ako iné očkovania ?
Alebo nemáte nejaké tipy aby to menej bolelo?

panelacikova
1. jún 2023

nie. mierne bolela ruka v mieste vpichu pár hodín. inak vôbec nič.

divokykonik
1. jún 2023

Ja som dáky hroch, ja nikdy ani neviem, že ma očkovali. 😀 Čiže pre mňa to nie je viac bolestivé, ako iné očkovania.

vanilkovazmrzka
1. jún 2023

Par tyzdnov nazad som bola na preockovani… bolela ma ta ruka snad aj 10 dni (!!!) to som fakt necakala 😅 ja som s tym nerobila nic, len som to nechala odzniet, bolelo to na dotyk a nedalo sa mi lezat na tej strane. Inak mi doktorka radila obklad z vina (ale kto bude plytvat vinom na obklady, vsakze) a nejake tabletky na bolest, ale zas nebola to taka neznesitelna bolest, ze by si clovek na to musel davat utlmovaky.

panelacikova
1. jún 2023

@vanilkovazmrzka asi si ju zle pochopila. studený obklad a víno vypiť 😀

mamatroch
1. jún 2023

Ockovanie ani nie, ale potom mne ruka trpla 2 tyzdne, ledva som v nej cosi udrzala a vladala ju dvihnut. Potom uz ok.

jesenzima
1. jún 2023

Po očkovaní schladiť. Ja som mala asi dva týždne veľkú boľavu hrču na ramene ...

scila
1. jún 2023

Samotné očkovanie nebolelo vôbec, ale ruka ma potom bolela vyše týždňa a bola som hrozné slabá. Svokor sa mi smial, že on išiel hneď po očkovaní do roboty, že mu nič nebolo. Ale mňa to dosť odrovnalo.

kiki68
1. jún 2023

Nie, podla mna uplne oki

euka210
1. jún 2023

Nie, reakcia po moze byt rozna...u mna to bolo v pohode

66simonka66
1. jún 2023

Ja som ani nevedela, že ma zaočkovali, ale priznám sa, že mne to doktor pichol do zadku. 😯

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eeffka
2. jún 2023

Ockovanie neboli je to par sekund ale potom opuchne podla toho kde sestricka trafila, mna bolela ruka asi 3dni pri urcitom pohybe takze trafila nejaky sval na dvihanie ruky nad hlavu

simsalabim
2. jún 2023

Ockovanie nie, ale reakciu som mala 2 tyzdne... velky bolavy opuch (vacsi ako dlan), cely cas som bola na tabletkach od bolesti, rukou ani pohnut... coskoro ma caka preockovanie, tak sa velmi "tesim".

kvetinka75
2. jún 2023

samotné očkovanie nebolí, mne nebolo nič ani po očkovaní. Reakciu som mala po očkovaní proti hepatitíde B, mierne zvýšená teplota, bolesť ruky - nemohla som ju 2 dni zvidnúť a bolesť v mieste vpichu pár dní - toto môže byť aj po vakcíne proti tetanu. Nič závažné.

gabika128
2. jún 2023

Ruka ma bolela týždeň a uzliny tiež asi týždeň.

anastazia93
2. jún 2023

Nie očkovanie nebolelo. A ruka mna bolela deň tak silnejšie a potom 2 dni len trošku