Bolí ma žlčník

28. feb 2023

Dobrý večer prajem chcem sa opýtať nemám záchvaty ale v kuse ma boli zlcnik zaha pečie aj žalúdok sa pridruzil môžem jo mat zapaleny

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_lolo
28. feb 2023

Teoreticky môže, ale dcéra pri zápale už nič nechcela ani piť, keďže jej bolo tak zle, treba ísť bude na pohotovosť takto večer alebo ráno k obvodnej a tá povie čo ďalej keď tak

autor
28. feb 2023

@janka_lolo mam.kamen

janka_lolo
28. feb 2023

dcéra mala tiež ale do tej doby o nich nevedela, a teda skončila so silným zápalom v nemocnici na infúziach

autor
28. feb 2023

@janka_lolo a ako sa jej prejavoval zapal

e640
28. feb 2023

Skus mi napísať správu.

janka_lolo
28. feb 2023

dcéra mala jednoducho silné bolesti, nič v sebe neudržala z jedla ani vodu piť nechcela, žiadne lieky jej od bolesti nepomáhali, ani spať nedokázala, tak sme šli na pohotovosť a odtiaľ ju poslali na chirurgiu rovno a doktor jej povedal, že by neriskoval aby šla domov, že je tam silný zápal podľa krvi CRP mala cez 200 už a zároveň aj na sone bolo vidieť, že je zapálený a podráždený

autor
28. feb 2023

@janka_lolo aha ta ja možnosť nemám terás momentálne moja obvod áčka na dovolenke ale skúsim potom keď ma neprejde

janka_lolo
28. feb 2023

dcére obvodný nedal nič vtedy a povedal, že až príde v pondelok, keďže to bol piatok ale sám jej povedal ak sa jej nepolepší tak až ide na pohotovosť keďže to bol akurát piatok, tak večer som povedala, že nemá zmysel čakať a šli sme na pohotovosť a odtiaľ na chirurgiu kde jej zobrali krv a tam to CRP bolo vysoké tak doktor jej odporučil hospitalizáciu, a teda poslúchla a pomohlo jej to síce nadšená nebola ale zvládla to tam

autor
28. feb 2023

@janka_lolo ved ja som bola na urgente ale doktori sú tam hrozne raz mi pixhli injekciu a hotovo a druhy raz ani nekúpil len skonštatoval že je to vyrus reťaze dobre skúsenosti nemam

janka_lolo
1. mar 2023

Tak ja nemôžem povedať na Urgent v ZA krivého slova, keďže dcéra tam bola dokopy 3krat a zakaždým jej pomohli a ukludnili ju keďže mala strach, našťastie ale už je za nami toto divoké obdobie teda aspoň dúfam, že sa niečo nové neobjaví

autor
1. mar 2023

@janka_lolo no skúste prísť do Michaloviec tak mladý a na hovno

janka_lolo
1. mar 2023

Mladý sú najlepší dcéra sa len s takými stretla na urgente a veľmi šikovný a vedia aj pracovať s človekom aj keď sa boji a má strach

simca06022011
1. mar 2023

Žlčník keby si mala záchvat, zápal tak by si mala iné bolesti. Po dovolenke skoč k Dr na vyšetrenie, vezme krv. Ten kameň môže tlačiť, čiže pobolieva žlčník.moze. Pálenie, záhy a bolest žalúdku môže byť aj z iných pričiň a na urgente s tým neurobia viac.trrba ísť k praktickej, sono, gastro. Ak je kameň asi ti odporučili žlčník vybrať. Mne napr po akútnych problémoch so.zlcniko. dlho trval pro lem so žalúdkom, mala som v ňom žlč, či čo na gastro a k tomu pálenie záhy. S k tomu stačí aj diétna chyba

autor
1. mar 2023

@simca06022011 mam všetko vyšetrenia mam biacpocetnu cholecistiazu aj na chirurgii mam termín len webovej tak ako terás boli

denisaaairdacova
17. nov 2023

Ahojte chcem sa spýtať či od žlčníka schudnete keď ma to začal bolieť ďakujem