Bolí ma sánka

sweetlife001
5. jan 2016

Ahojte. Od rana, kedy som vstala ma neskutocne boli sanka (prava strana). Rozpravat mozem, ale ked som sa isla najest myslela som ze skapem od bolesti, ked som chcela prezut nieco mi tam pukalo alebo ja neviem. Nemozem uplne otvorit usta, desi ma predstava ze sa mi zacne zivat. Nemala niektora s vas s tym problem? Neviem ci mam zajst k lekarke alebo to zmizne tak ako to prislo.. Ak by niekto vedel kvoli comu to je a aako to vyriesit ozvite sa 🙂 som neskutocne hladna 😠 😖

dominika6
5. jan 2016

@sweetlife001
Bud mas zalezanu celu pravu stranu,silno si zo spanku zatinala zuby,alebo zapal pod zubom...😀
este pockaj ci to prejde potom na pohotovost...

mayra666
5. jan 2016

mne sa to sem tam stavalo..mas len trochu skrehnute...tiez ako som hryzla tak vkuse to tam praskalo a tiez som ledva vedela zut 🙂 ale to sa rozhybe

barbora59
5. jan 2016

Mna to nedavno tiez velmi bolelo. Prvy krat v zivote bolelo ma to fakt ze dost.. Nevedela som ani otvorit usta ked som jedla . Preslo to same

majdalenka23
5. jan 2016

Mne sa to stalo ľudovo povedané "vyhodená sánka z pántu"... mala som tie isté príznaky. ak sa nebojíš tak opatrne otvor ústa ako sa ti len dá, ukazovákom a prostredníkom chyť za spodné zuby a pomaly ťahaj sánku dopredu, ak rozumieš chyť za zuby a ťahaj...len všetko rob opatrne....na chvíľu ti to pomôže. ja som išla na zubnú chirurgiu urobili mi toto čo ti ja radím a dostala som takú dlažku na zuby.. neboj nič, mne tá dlažka pomohla som ok len nemôžem mať dlho otvorené ústa lebo to začne bolieť.. a ešte na pobavenie - stalo sa mi to pri sexe 🙂

majdalenka23
5. jan 2016

ešte som zabudla, že mi najprv obvodná dala nejaký gel na zápal, ale zápal to nebol

dominika6
5. jan 2016

@majdalenka23
😀 😀...
Maaarena..ako si to vysvetlila u lekara?

sweetlife001
autor
5. jan 2016

Diky baby, dufam ze zub to neni to by som fakt neprezila 😀 pevne verim ze sa vyspim a bude to fuc...
@majdalenka23 hahhahaha tak to si ma rozosmiala 😀 😀 😀 no oskusam to co si mi napisala len sa na to musim psychicky pripravit nemam chut sa toho ani dotykat.. ale lekarovi by som sa najradsej vyhla, n uvidiiime 🙂

pupavka123
5. jan 2016

@majdalenka23 😀 😀 a co si muzovi pri tom spievala? 😀 😀

sweetlife001
autor
5. jan 2016

@majdalenka23 a este ked si bola na tej chirurgii a zrobili ti to co pises tak to bolelo? lebo ja som to teraz skusila ale boli to strasne ! 😔

ena70
5. jan 2016

@pupavka123 😀 😀 😀 skôr hrala na hudobnom nástroji 😀 😀 😀 😀

majdalenka23
5. jan 2016

@sweetlife001 kúsok ma to pobolievalo, ale ak ťa to tak bolí tak to radšej nerob nechaj to na odborníka

majdalenka23
5. jan 2016

no poviem vám žienky, že ani neviem ako sa to stalo...len si pamätám, že som bola dolu a hlava v záklone 🙂

katka1981
5. jan 2016

@sweetlife001, konska mast hrejiva. Ja mam Forte. Mna ofukla v tescu klima, bolelo ma pol tvare aj zub, uzlina, peklo, po 3-4 dnoch mam konecne pokoj.

katka1981
5. jan 2016

@majdalenka23, si si ista, ja si myslim ze si robila nieco ine a dlho 🙂

majdalenka23
5. jan 2016

😀 😀 som si istá...niečo iné možno áno, ale dlho nie 😀 😀 😀 :-

majdalenka23
5. jan 2016

@katka1981 ešte by som použila konopnú masť...uľaví od bolesti a pomôže pri liečbe 😉

katka1981
5. jan 2016

@majdalenka23, no idealna by bola ta co obsahuje tu zakazanu latku. Nemala som este konopnu, len muku 🙂

majdalenka23
6. jan 2016

@katka1981 áno domáca je domáca..ja ňou liečim všetko čo sa len dá od zaparenín po vyrážtičky..aplikujem ju aj môjmu malému a všetko sa krásne hojí. tu je odkaz možno by vám niekto vedel poradiť alebo priamo vyrobiť https://www.facebook.com/groups/435354553173156/

evittam
6. jan 2016

@majdalenka23 Tak, tak - domáca je len domáca - roky ju používame - nedám dopustiť a ešte aj tinktúru. 😉