Bolí ma brucho a som unavená. Čo mi môže byť?

miruss_013
20. nov 2012

ahojte baby,uz pár dni mi je akosi na figu.vsetko ma boli najme brucho a ta bolest mi udiera az pod lopatky.som ale úúplne unavena aj pred tym som bola vycerpana ale teras je to uz uplne ako sa len dá.vcera som aj zelezo zacala brat..ale tie bolesti uz trvaju pár dni.pred mesiacom som bola na gyn sone a vsetko bolo ok...tak neviem vobec co sa somnou robí..niesom tehu urcite nie

majuskacechova
20. nov 2012

och.. neviem ale asi by bolo namieste ist na nejake vysetrenie. ked ta to tak boli. nechcem to zlahcovat ale nie su to len zastavene vetry? 🙂 😉

miskakyska
20. nov 2012

jesenná únava? 😅

alka221
20. nov 2012

holka, tebe je zle a pises na kona? ved chod k obvodakovi,nech ta posle tam a tam.. 😉 ja by som tam uz davno naklusala.. 😠

babajaga
20. nov 2012

moze to byt vselico...mne sa takto priznakovala crohnova choroba ☹

marcovka1
20. nov 2012

a neni to zlcnik?? 😕 nezjedla si nieco tazke,alebo mastne? 😕

lucka1987
21. nov 2012

mysím, ze ta boli brucho a si unavena. skus si dat lahku dietu co sa tyka mastnych jedal a vyprazanych a tazkych na noc, a oddychni si , pripadne si kup nejake vitaminy ako cecko a nieco na povzbudenie. unavena mozes byt aj z nedostatku tekutin, prichadza zima, a tak je unava uplne bezna..

mimochodom. svokre prechadzala bolest pod lopatky sla k lekarovi. zlcnik ma ok, ale ma tam akysi hematom, ale ze nic vazne

malinkaaninka
21. nov 2012

tak to môže byť asi tisíc chorôb...chod k lekárovi.ako vieš,že máš málo železa?to nie je moc dobre zobať len tak,že dám si..

moon1979
21. nov 2012

ja len jedno nepochopim ... ked je niekomu straaaasne zle dlhsiu dobu a snazi sa hladat veštice na MK než by išiel rovno k lekárovi ... 😠 😠 😠

dutina brušná je extrémne široký pojem, môže tam byť x problémov od banálnych až po závažné ... 🙄 🙄 🙄 🙄

iwusca
21. nov 2012

Ak to ide pod lopatky, takto moze byt zlcnik, ale aj 1000inych veci.....chod k dr nech ta poriadne vysetri, posle na gastro a sono brucha

kveta
21. nov 2012

Vajecniky, oblicky, pluca, nervy, gyn infekcia, srdce, krvotvorba, alergia, creva, pecen, mononukleoza, slezina.. To vsetko moze byt za tym.

meca
21. nov 2012

Presne tak ja som bola u gynekologa, ze ma boli v podbrusku. Ten mi úpovedal, ze z gynekologickeho hladiska som v poriadku, ze to bude pravdepodobne chronicky zapal slepeho creva. Dnes som bola na chirurgii a par dni idem na sono brucha a slabiny.

enigma7
4. dec 2012

Urcite si zajdi lekarovi. Nepodcenuj svoje zdravie...

a2303
4. dec 2012

Odpoveď na Tvoju otázku tu určite nenájdeš.... brucho je široký pojem. Na toto ti odpovie jedine lekár, ktorý Ťa musí vyšetriť...