Bolí ma brucho a chrbát v oblasti ľadvín

9. sep 2021

Dobry den. V prvom rade chcem napisat ze tu nehladam ziadnu diagnoszu ani necakam ziadnych doktorov, len sa chcem informovat ci tu niekto nemal nieco podobne.
Od vcera ma boli bud lava strana brucha naboku alebo chrbat v oblasti ladvin, neviem ktore pretoze to pocitujem aj tam aj tam. Nemam ziadne ine tazkosti, len tuto bolest. Bolest je tupo-pichlava, nie stála, ale od vcera to pocitujem namatkovo. Chvilu boli, chvilu je dobre. Mam vsak aj tazobu na bruchu, citim sa ako balon, som na sucharoch. Mate niekto podobnu skusenost?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenka014
9. sep 2021

@raja95 niesom to ja 😃

llenka014
9. sep 2021

@raja95 ja mám dlhodobé problémy nie pd včera ale

autor
9. sep 2021

@raja95 zastavene vetry nie, jedine nachlandutie ale z toho by som asi nepocitovala bodavo-pichlavu bolest na boku brucha ci pri ladvnimach?? Nevieme ste sa mi to nikdy nestalo

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
9. sep 2021

mne sa to podobá na obličky... 😉 niečo podobné som mala.... skús si dať na noc teplý šál, šatku na obličky a brucho a uvidíš...

monika2012
9. sep 2021

@raja95 Vľavo nie je žlčník. Ten je vpravo, rovnako ako pečeň.
Kde vľavo, hore od pupku? Alebo nižšie? Lebo hore od pupku je pankreas. A ten môže bolieť až po oblasť pupku.

autor
9. sep 2021

Dievcata sama nevie popisat kde to boli bud tie oblicky ale od rana uz pijem urologicky caj, alebo brucho od pipka nalavo ale skor naboku nie priamo brucho... 😕

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika2012
9. sep 2021

Môže to byť čokoľvek. Prechladnutie, zaseknutý nerv, obličky, v prípade poruchy trávenia aj podráždený pankreas (ten bolí v oblasti tesne pod ľavým rebrom). Ak to neprejde, zajtra radšej k doktorovi, spraví odber krvi, a ak by to bol pankreas alebo nejaký zápal, určite to z krvi zistí.

klip0
9. sep 2021

Môže to byť Lenka, má viac uctov 😁

autor
9. sep 2021

@monika2012 ďakujem ano chcem este pockat a uvidim. Zatial pijem ten urologicky caj. Aj ked je pravda ze vcera som cestoviny s omackou a syrom zajedla jojo cukrikmi (😀) nezd sa mi aby mi to takto uskodilo, do takehoto typu bolesti

simona139469
9. sep 2021

Obličkove kamene môžu byt, aj keď to by si asi mala oveľa väčšie bolesti… môj ocko tak mal raz… iba sa večer postavil, že ho boli brucho že ide na veľkú na wc. Potom ho začal bolieť chrbát a keď sa postavil z wc tak mu prišlo zle, začal vraciať a nemohol ani chodiť poriadne… išiel potom do nemocnice s mojou babkou a dedom na centrálny príjem a bol tam asi 4 hodiny, prišiel o 3tej ráno domov. A to bolo vážne vtedy už. Takze ja by som išla k lekárovi aby si neskončila zle

llenka014
9. sep 2021

@klip0 niesom to ja zlatko tieto problémy tráviace mám mesiac nie od včera treba poriadne citat 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
9. sep 2021

@llenka014 poriadne čítať musíš hlavne ty 🙂

llenka014
9. sep 2021

@klip0 ty

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenka014
9. sep 2021

@bambulienka25 nič nerobím tuto diskusiu som ani nepísala ja a označujú má tu

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenka014
9. sep 2021

@raja95 ale hneď mna toto som tým myslela a ja som to veru nepísala

klip0
9. sep 2021

@llenka014 vieš ako sa hovorí ? Trafená hus zagaga? 😁 Veď v prvom komentári mohla myslieť akúkoľvek Lenku, len ty si to pozoruhodne čistou náhodou sledovala a hneď tu aj reagovala na "nie tvoju diskusiu" 🙂
Ale držím ti palce naozaj nech sa uzdravis a nájdeš vnútornú harmóniu čím skôr

llenka014
9. sep 2021

@klip0 ak by to bola moja diskusia nedá sa písať ne anonymne ak je to anonym diskusia 😁😁gagaaaaa

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenka014
9. sep 2021

@bambulienka25 ale pod druhým nie tým a toto som ja nepísala nakoľko mám bolesti dlho nie od včera