Bolestivé kolená

nikolca
22. apr 2020

Minuly rok sme boli na dovolenke v Chorvatsku.celu cestu ked sme išly tam aj spať sme mali pustenu klimu no ked sme sa vratili dostala som prišernu bolest do praveho kolena bolelo to asi dva mesiace dennodenne išla som sa zblazniť od bolesti potom to prestalo.No teraz cca tri mesiace mam bolest ale v obidvoch kolenach.keď chodim ešte je to v pohode ale ked si mam sadbuť a postaviť sa idem sa zblazniť od bolesti.včera som si čupla ked som upratovala skrinku no asi 15 minut som bola na zemi čo som sa nemohla postaviť taka bolesť.neviete z čoho by to mohlo byť?K doktorovi sa bojim isť mam strach že skončim na operačnom stole

jana_eyre_2
22. apr 2020

Môj muž má od detstva bolesť kolien, má artritídu.. chodieva k ortopédovi, čo to sleduje a pár krát bol na mág.rezonancii.. berie condrosulf (teraz nejakú obdobu, ale to si nepamätám čo to je a pomáha mu to viac) na operacii ešte nebol..

Nemyslim že odkladanie problému niečo zlepší..

elenatomasova
23. apr 2020

@nikolca hneď ta nebudú operovať,pošlú ta na RTG,že čo tam je na ortopédii a záleží aj od toho koľko má s rokov a tak začína liečba,najprv lieky atď.Kolko máš rokov?

veronice
23. apr 2020

@nikolca nemusi to byt nic vazne ale cim viac budes odkladat navstevu lekara tym moze byt horsie. Mam za sebou 7 operacii kolena ktore nemuseli byt keby moj uplne prvy ortoper robil svoju pracu poriadne. 5 rokov som nevedela co mi je a to tiez nie je vyhra byt v neistote. Ale vravim, moze to byt nieco uplne banalne co ti jedna navsteva lekara uplne vpohode vyriesi 😉

Za mna po tych vsetkych skusenostiach som brala aj condrosulf, aj prubeven a kadeco ine aj injekcie a najviac mi momentalne pomaha prokloub maxi. Obsahuje viac kolagenu nez condrosulf a prubeven a colafit dohromady a jedine od tohto citim ulavu.

Ale urcite navstiv aj lekara 👍🍀

nikolca
autor
23. apr 2020

@elenatomasova no asi bude najlepšie zajst k doktorovi možno predpiše lieky ktore mi sadnu teraz sa napchavam len tabletkami od bolesti čo tiež nie je dobre ale aspoň na chvilu mi to utlmi mam 39 rokov

elenatomasova
24. apr 2020

@nikolca nechcem ťa strašiť ale už ti asi ubúda chrupavka tak to začína,mne to tiež tak začalo chodila dom na ortopediu a teraz si sama kupujem kolagén tablety a je to lepšie.

dada7701
1. máj 2020

@nikolca nenapadlo vás,že môže ísť aj o niečo vážnejsie ? To samozrejme nechcem strašiť, v dobrom to myslím, aké radšej ist zbytočne ako neskoro ...keď to nebude nedostatok minerálov alebo vitamínov, mal by vás posunúť k neurológovi lekar, prajem veľa zdravíčka nech je čím skôr v poriadku 💕