Bolesti žalúdka v noci

vahcaac
2. jan 2023

Baby, už dlho mávam bolesti žalúdka v noci. Niekedy musím vstať a dať si napríklad suchý rožok aby to prestalo. Je to bolest ako keď človek dlho neje. Ja ale pritom veceriam okolo 19 a o 21 má už boli žalúdok. Máte niektorá skúsenost?

olinecka53
2. jan 2023

@vahcaac vredy?

zmrzlinka2021
2. jan 2023

@vahcaac jedinú správnu odpoveď dá len lekár

vahcaac
autor
2. jan 2023

Bola som na gastre, nič mi nezistili

olinecka53
2. jan 2023

@vahcaac manžel ma to isté.. A ma vredy :(

vahcaac
autor
2. jan 2023

@olinecka53 má tiež tupé bolesti žalúdku v noci ? Da sa to nejak liečiť? Je to pre mna hrozne obmedzujúce

trgypadl
2. jan 2023

@vahcaac bola si aj na hadicke?

vahcaac
autor
2. jan 2023

Bola, aj keď to bolo rok dozadu a bolesti sú častejšie

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trgypadl
2. jan 2023

@vahcaac brali aj biopsiu?

fauko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
2. jan 2023

prečítaj niečo na o vredoch...

olinecka53
3. jan 2023

@vahcaac dostal helicid pár dni je to ptm lepsie

zuzi0911
27. aug 2023

@vahcaac ahoj ako to dopadlo nakoniec?momentálne riešim to isté . Po pôrode som 5 m...
Začalo to asi 3t po pôrode večer som dostala silnú bolesť žalúdka so zimnivcou ktorá buď samovoľne o pár minút prešla,alebo po WC. ....teraz ma to občas chytí v noci ,prejde to o pár minút samo. Jesť mi chutí,nechudnem a podobne . Počas tehu som mala dosť veľké tráviace ťažkosti
Ťažké zápchy s nadúvanie a nadúvanie zostalo ...tak či to má súvis... K dr sa chystám tento týždeň

gondulka1
2. sep 2023

@vahcaac dobrý deň chcem sa spýtať ako ste nakoniec dopadli či vám niečo zistili ? Mňa tiež občas v noci bolí žalúdok keď som nalačno

gondulka1
4. sep 2023

@gondulka1 aj mna.. dávam obcas repík caj , energy Drags imun a Kozie mliecne syry a je to lepsie a ešte také kvapky Valovic na žalúdok

vahcaac
autor
4. sep 2023

Ahojte baby, prešlo to same od seba u mna 🙂