Bolesti vaječníka 10 dní od ovulácie

7. máj 2020

Ahojte, stretli ste sa s tým niektorá?
Mám presne 10 dní od ovulácie a úplne neznesiteľne ma bolí maternica. Úplne ako keby som mala ďalšiu ovulaciu, alebo co, tie pichľavé bolesti sú zhodné a sú viac menej na pravej strane. PMS to určite nie je, to viem na 100% rozoznať.
Prechladnúť som nemala kde, som stále doma a gynekologička má dovolenku. 😟

zuzi56
7. máj 2020

Ja som mávala takéto bolesti že vajecnikov😂😂, a potom som zistila, že ma nafukuje z jedla, ale nikdy som nebola akože nafúknutá, ani pocit nafúknutá som nemala, vlastne to boli zastavené vetry asi.
Teraz si dám 3 guličky espumisan a pomôže to.
A predtým som si dávala Ibalgin, bolesti som mala take, že som pomalší ani chodiť nemohla.🙈

autor
7. máj 2020

@zuzi56 ja mám celkom dlho už vyváženú stravu, aj cvičím, nejem nejak extra potraviny, z ktorých nafukuje

zuzi56
7. máj 2020

Ja som začala cvicit na eliptickou trenažéri , mám zdravú stravu, sem tam neaka čoko,a teraz sa mi to ešte zhoršilo, ale nemám už bolesti, ale s tej zdravej stravy príšerne prdim, aj som si už vravela, že asi musím zaradiť aj pečivo alebo čo, je to fakt hrozné,
A jedávam ráno-vločka, banán, jogurt b.,
Lanové s.
Obed šalát , troska prílohy kuracinou
Večera tiež ľahká, plus neake obočie cez deň.

iviacik
7. máj 2020

Budem mimo temu, ale vzdy ma fascinovalo, ako si ľudia vedia diagnostikovať, ktorý orgán ich bolí 😃🙈
Ja zvladnem popis 'boli ma vlavo, vpravo / hore, dole' 😃 akože viem, kde mam ktorý orgán, ale toto som vzdy obdivovala 😃

simca06022011
7. máj 2020

@zuzi56 mam presne túto skúsenosť. Bolo to crevneho pôvodu a nie gynekologického.

A inak ja zo zdravej stravy to mam ešte horšie. Orechy, jahody, listová zelenina, semiačka a som hotová... Ale zaujímavé pol roka nevadí nič a potom hocičo 🤦‍♀️teoreticky by to mohol byť nejaký zápal alebo naozaj pms nejaký divoký...

autor
7. máj 2020

@iviacik no toto si viem diagnostikovať preto, lebo odkedy mam menštruáciu odvtedy mávam bolestivú ovulaciu. Za tie roky už to človek nejak rozozná 😃

autor
7. máj 2020

@simca06022011 no ja som zámerne vynechávala potraviny, z ktorých nafukuje, keďže to z viacerých smerov dosť znepríjemňuje život.. A takéto niečo sa mi ešte nestalo 🤷‍♀️ snáď žiadny zápal.

ildiko36
7. máj 2020

10 dni od ovulacii? Prípade može byť uhniezdenie vajička🤔..ja som tiež mala bolesti..keď ti bude meškať ms urob si test

autor
8. máj 2020

@ildiko36 to by bolo asi dosť neskoro, či? A hlavne takéto bolesti myslím že by boli dosť extrém na uhniezďovanie.. Už ma to prešlo našťastie. Ale pre istotu spravím ten test, ak bude meškať ms.

ildiko36
9. máj 2020

Tak mi sme planovali tehotenstvo tak som sa sledovala kazdi den a 11 dni po ovulacii som mala neskutocne bolesti v noci v podbrusku a pri panve a take stahovanie maternice.. den pred ms vysiel pozityvni test..bolelo ma to 1 den

niky_d
Autor odpoveď zmazal
Zobraz