Bolesti svalov na nohách

25. sep 2024

Dobrý den,
již 2 a půl měsíce mne trápí stěhovavé bolesti svalů na obou nohách hlavně při chůzi nebo stání.,Svaly divně tuhnou, bolí, jsou napjaté. Bolest se neustále přesouvá, je na několika místech současně a objevuje se ve stehnech, lýtkách a hýždích. Je to velmi nepříjemné. Setkal se s tím někdo?

stellarstar
25. sep 2024

Áno, momentálne to tiež mám. Užívam mg a mobivenal a nosím kompresne ale zatiaľ žiadna úľava

autor
25. sep 2024

@stellarstar také užívám hořčík a vitamíny b. Kompresní punčochy trochu uleví. Jak dlouho to máte? Máte ještě jiné příznaky?

stellarstar
25. sep 2024

Ja to mám zatiaľ ca 3 t. A niekedy, nie každý deň ma bolia aj kolená. Cítim ako keby boli opuchnuté ale nie sú. 8.10 mám usg oboch nôh kv žilám

autor
25. sep 2024

@stellarstar Mě bolí zase podkolenní jamky.

minenkak
25. sep 2024

Draslik mne napríklad pomáha,
masáže a strečing

autor
25. sep 2024

@minenkak Máte také problémy s bolestmi svalů na nohách?

minenkak
25. sep 2024

Mám a môj muž má neskutočne,ale to vieme ,že má úplne stvrdnute svaly a tam pomôže len masáž a natrieť s magneziovym olejom

minenkak
25. sep 2024

Inak môže to byť aj z chrbta ,treba ponaťahovať,chrbát,zadok, nohy

vakatko
25. sep 2024

Skúste protizápalovú stravu a kúpeľ s epsomskou soľou.

autor
25. sep 2024

@vakatko Máte také podobné potíže?

falbala132
26. sep 2024

mala som to, dovod bol predavkovanie B6

autor
26. sep 2024

@falbala132 Jak se na to přišlo?

falbala132
26. sep 2024

symptomy a krve testy

autor
26. sep 2024

@falbala132 A jaké symptomy u předávkování jsou? Jak dlouho jste béčko brala?

falbala132
26. sep 2024

brala som 4 mesiaca, zacalo mi ale uz po mesiaci, dalsie 3 mi trvalo kym som identifikovala co mi je. bolest noh, neskutocna bolest ked som sa niekde udrela, bolest kostí, pridavalo sa palenie pokozky, svalove samovolne kontrakcie, ked som cvicila, tak svalovicu som mala aj 3 tyzdne... neskor menzes kazdych 16 dni, stuhnutost krku, a asi tyzden pred zistenim co mi to robi som si prestala citit pravu ruku, nohu a polovicu hlavy... celkom zahul.
blbe je, ze telo sa mi od toho cisti uz 8 mesiacov, musim si davat sakra pozor aby som neskonzumovala prilis vela jedla, kde je B6 prirodzene, lebo okamzite ma tie bolesti opat chytia. ale teda uz je to omnoho lepsie, vela symptomov mi odislo uplne.