Bolesti po rezaní ďasna

katarinakacova
23. feb 2019

Dobry deň , prosím Vás neviete mi poradit čo mám robit keď mám silné bolesti po dekapsulacii(rezaní ďasna)? Už mi nepomáhajú ani tabletky ... maximálne na polhodinku, ani to nie, a potom sa bolesti dostavia zase..

zuzik307
23. feb 2019

@katarinakacova ake lieky beries? dekapsulovali osmicku? ja som to absolvovala v tehotenstve len s Paralenom, bolesti viacmenej pri prehltani...asi by som to skocila dat skontrolovat na zubnu pohotovost...

katarinakacova
autor
24. feb 2019

@zuzik307 áno osmičku .. a skusala som už rôzne lieky(nalgesin,Ibalgin,paralen..)ale fakt mi všetky pomáhajú iba na nejaku pól hodinku. Zubárka mi povedala,že ma to môže bolieť aj tyzden , zatiaľ ubehlo odvtedy 5 dni ale myslela som,že lieky mi budú teda viac zaberať..

mogaa
24. feb 2019

studený obklad

janickadusicka
24. feb 2019

@katarinakacova mne dal zubar flector, ten zaberal spoľahlivo. Tiez ma to pár dní bolelo, mala som aj teplotu ale zubar povedal, ze to je normalne. neviem, ci aj penicilin mi nedal na zapal.

zuzik307
24. feb 2019

@katarinakacova mala si to predtym zapalene? 5 dni je podla mna dost, ci to uz nebude na atb...

katarinakacova
autor
24. feb 2019

@mogaa nepomaha :/..

katarinakacova
autor
24. feb 2019

@janickadusicka včera som skusala aj flector ale nič moc ... :/

mogaa
24. feb 2019

mne hlavne povedal že ked je zima tak nechodiť von aby to nenachladlo aby sa tam nerozvinul zápal

katarinakacova
autor
24. feb 2019

@mogaa super mne nepovedala vôbec nič v podstate , akurat,že si mám davat Ibalgin a studené obklady a nič z toho nepomaha, nemozem sa ani normálne najest už 5 dni..

mogaa
24. feb 2019

to bude trvať dlhšie, mňa naposledy 6.-tka po vytrhnutí bolela cca 2 týždne - ale moja chyba, mrzlo a bola som vonku takže mi to nachladlo(ale prvé dni ma to nebolelo), po 2 týždňoch akoby uťal🙂