Bolesti nôh týždeň po AstreZenece

zaba22
14. máj 2021

Ahojte, mám 32 rokov, som po astre týždeň. 3 dní po očkovaní ma zacali bolieť nohy a stále to trvá, myslím,že sa to stupňuje. Keďže má boli aj lýtko jednej nohy, bola som na sono ciev, ktoré nič neukazalo. Opuch nemám. Večer ma chytili bolesti stehien nad kolenom také, že som si musela zobrať lieky od bolesti,ktoré inak vôbec neberiem. Nestretol sa s tým niekto? Úprimne mám vážne strach...
Poprosím nepíšte mi ti,ktorí ste proti očkovaniu, už to v sebe mám, už s tým nič neurobím. Ďakujem.

simsalabim
15. máj 2021

@zaba22 sla by som opatovne k lekarovi, tentokrat na urgent do nemocnice. Pokial viem, tie zrazeniny sa u vacsiny objavuju na 7-10 den po 1. davke, takze opatrnostou nic nepokazis. Ked uz nic nenajdu, aspon ich vylucia. Drzim palce.

janulla1
15. máj 2021

Ja by som šla pre istotu radšej ešte na pohotovost, ináč ja som prekonala covid a cca na 6ty deň má začali bolieť najprv lýtka, potom stehna lamalo mi celé nohy, musela som 5 dní brat lieky od bolesti, lebo som ani spať nemohla :( skore uzdravenie 🙂

zaba22
autor
15. máj 2021

@janulla1 no presne takto to pociťujem. Niekedy úplne lámanie v celých nohách, niekedy ani neviem určiť,odkiaľ to vychádza. Prešlo to samo? U mňa bude zajtra presný týždeň, odkedy to začalo 🙄
@simsalabim dakujem

tatisna
15. máj 2021

@zaba22 dobre ze si išla k dr. vylúčiť zrazeniny, chod aj opätovne, radšej 10x ísť zbytočne ako to zanedbať. Ale aby som Ta upokojila, mňa tiež po očkovaní dlhšie kadeco bolelo, lamalo, kosti, kĺby, svaly, a akoby to putovalo po tele. Ale bolo to znesitelne asi ako kramy... Aspon cítiš ako sa tvoria protilatky 😁Potom to preslo, teraz ma dráždi na prieduskach, ale za kaslem tak 3x denne, iba to cítim. Možno je to z toho, mozno nejaké pele vo vzduchu. Drzim palce nech Ti nič nie je a uz len užívaš výhody očkované ho...

janulla1
15. máj 2021

prešlo to do týždňa samo od seba, ale choď ešte raz pre istotu na pohotovosť, radšej 100x zbytočne ako neskoro. ináč mala som asi mesiac po covide zápal prsníka s horúčkami a tie nohy má zase boleli-