Bolesti nôh a hlavy

honey1151
20. jan 2016

Ahojte,asi tri dni dozadu ma začali bolet nohy,od členku po koleno,rozmýšľala som čo ma vlastne boli,lebo ani to neviem opísať bolesť je skôr jak svalovica,nie ostrá alebo tak. Nič som nerobila žiadnu aktivitu. Boli ma to na dotyk keď si prejde zhora po nohe, po cej dĺžke čo som povedala. A keď chodím,dnes som behala po meste a reku má porazí čo ma boleli nohy pri chôdzi.Dnes má začal ešte k tomu bolet zatylok tiež len na dotyk, neviem zas že by som sa udrela. Začína má to už Znepokojovať. Neviem ci to súvisí spolu. Neviem ci to môže suviset s tehotenstvom. A už viem jak by sa zatvarila moja doktorka že má bolia nohy alebo hlava :D ja viem ze to možno znie aj vtipno,ale ozaj mi je to divne. tak ak máte nejaké typy,napíšte,dakujem

dominikav123
20. jan 2016

Možno sú to svalové kŕče na ktoré pomáha magnezium. Určite ale viac povie lekár.

belasakobylka
20. jan 2016

@honey1151 povedz to lekarovi,moze to byt problem s prekrvovanim.lekar ti najlepsie povie.

cloviecka
21. jan 2016

poznam to. nasad ai vyssie davky magnezia, min. 500g x2 denne a prejde. ja to mam zo stresu alebo po vacsej namahe.

margaretka_9
21. jan 2016
Používateľ margaretka_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka_9.

ako ti aj vyssie radia magnezium a vodu vodu 🙂