Bolesti malíčka na nohe

8. sep 2023

Dobrý večer ženy prosím o radu.
Celý deň pracujem v teréne na nohách a už som zúfalá čo sa týka obuvi. Kúpila som si x rôznych tenisiek botasiek najnovšie som sa rozhodla investovať a kúpila skechers za takmer 100€ a aj napriek tomu trpím bolesťami. Ide o malíček na pravej nohe. Z každej topánky je červený opuchnutý bolí aj niekoľko dní ale tá bolesť sa nedá k ničomu prirovnať to je úplne iný druh bolesti. Každá topánka mi ho tlačí až plačem bolí to jak šľak. Nenašla som žiadne pohodlné topánky respektíve pohodlné sú až na ten malíček čo trpí. Nevyzerá inak ako ten na druhej nohe nemám extra širokú nohu aby mi nesadli žiadne topánky. Nejaké finty? Nejaké konkrétne topánky? Čo od bolesti? Došla som domov vyzula sa a predýchavam tú otrasnú bolesť. Ďakujem

viestta
9. sep 2023

Nebolo by na case ist za ortopedom a riesit to? Mozno mas nejaky ortopedicky problem, ked ta boli v kazdych topankach

marcellka32
9. sep 2023

Mňa bolel keď som mala medzi prstami kurie oko, netušila som že to tam bolo, až pedikerka to zistila

simsalabim
9. sep 2023

Skusila si aj barefoot topanky? Jedine tie respektuju fyziologicky tvar nohy.

veselo_neveselo
9. sep 2023

A predym si chodila cele dni v slapkach, alebo ako? Nemala si obute topanky cely den?
Ist k dr, lebo to nebude normalne.
Inak sa zameraj na iny typ obuvi, ziadnu modnu, ale skor ortopedicku, alebo takeho barefoot typu. Musi mat ten predok naozaj siroky, aby ta netlacili malicky.
A vsetko si musis poskusat poriadne, kupa topanky pre problematicke nohy nie je zalezitostou 5 minut.