Bolesti malej panvy pri dojčení

footballfun
11. júl 2016

Ahojte, možno mi budete vedieť poradiť. Dojčím 5. mesiac a posledné dni mám veľké bolesti pri večernom (počas uspávania) a nočnom dojčení. Je to ako veľmi silné pálenie v oblasti malej panvy, hlavne tej strednej kosti, neviem ako to opísať, a vystreluje to do stehna. Malá ešte v polospánku dudle prsník a ja už to od bolesti nemôžem vydržať, tak jej ho vytiahnem a nahradím cumlíkom, no cítim sa kvôli tomu veľmi zle ☹ cez deň tieto problémy nemám, iba večer a v noci, keď dojčím po ležiačky. Neviem, či je možné, že to prejde samo, či to nie je ešte stále kvôli pôrodu, alebo čo. Som z toho zúfalá, vždy som sa tešila ako sme večer zaspávali pritúlené a teraz len zatinam zuby a predýchavam bolesti. Stretla sa tu niektorá s niečím takým?

alexone
19. jan 2018

Dobry den,prave som narazila na vasu otazku,neviem,ci sem este chodite,ale chcem sa opytat,ci sa vas problem nejako vyriesil.Bojujem presne s tymto istym problemom.dakujem

footballfun
autor
24. jan 2018

Dobry den😊 problemy prestali hned ako sa mi vratila menstruacia(10 mesiacov po porode som cyklus nemala). Dovtedy sa to pravidelne opakovalo😕 takze to bude mat nieco docinenia so stahmi maternice pocas dojcenia, alebo hormonmi neviem.ked som kvoli tomu bola u gynekologa lebo sa to uz nedalo vydrzat, iba na mna pozeral ako na blazna s tym ze som podla sona zdrava a ze "bolesti vulvy mozu mat aj psychicky povod"😁 dost ma nastval... a na druhy den som dostala menzes a uz sa to viac nezopakovalo😊

alexone
28. jan 2018

Dakujem za odpoved,no ja ako sa nad tym zamyslam,sa mi to zacalo s prichodom menstruacie,mala som este len 2 normalne ms od porodu a trva to asi 2 mesiace.predpokladam,ze asi tiez hormonalneho povodu budu yir bolesti,no tesim sa,ako na mna zazrie moj gynekolog,chystam sa za nim.Dakujem za odpoved 🙂